Aktualności

Vintom – nowe narzędzie do zwiększania efektywności video

Nowoczesny content marketing to już coś więcej niż tylko produkowanie interesujących treści dla klientów i budowanie przyjaznej społeczności wokół marki. Właściciele start-upu vintom.com poszli o krok dalej i stworzyli narzędzie podnoszące efektywność kampanii wideo content marketingowych.

Dzięki vintom każdy bierny odbiorca wideo może stać się zaangażowanym klientem. Technologia pozwala na dodanie narzędzia w formie nakładki firmie posiadającej wideo na swojej stronie internetowej lub w serwisie YouTube. Aktywuje ona dostępne dla użytkownika wybrane funkcje „call to action”:

  • kup teraz
  • zostaw swój e-mail
  • polub profil na Facebooku
  • umów się na spotkanie
  • udostępnij film

W ten sposób vintom nie tylko generuje leady i zwiększa zasięg wideo, ale również wspiera sprzedaż.Vintom.com został wyróżniony i zaproszony do wzięcia udziału w jednym z największych wydarzeń startupowych – The Web Summit w Dublinie, który odbędzie się 4-6 listopada. We wrześniu jedzie do Doliny Krzemowej w ramach na 3-tygodniowego programu akceleracyjnego READY to GO.

Pomysłodawcą jest Szymon Pawlica, CEO – 31 lat, certyfikowany developer zaawansowanych technologii. W wieku 22 lat zaproszony do Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych jako wykładowca na wydziale multimediów. Wcześniej założył TransmisjeOnline – pierwszej polskiej platformy webinarowej, dla której był również autorem pierwszej wersji oprogramowania.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com