Reklamy
Aktualności

Wiewiórka.pl: ogólnopolski e-skup surowców wtórnych

Wiewiórka.pl – ogólnopolski e-skup surowców wtórnych – jest największą recyklingową platformą internetową w kraju, świadczącą usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Serwis oferuje odbiór przesyłki od nadawcy za pośrednictwem kuriera lub Paczkomatu® InPost. Po transakcji Wiewiórka.pl przekazuje na kartę przedpłaconą klienta ekwiwalent pieniężny za odebrany surowiec.

Wiewiórka.pl skupuje surowce, które obejmują:

metale i ich stopy – miedź, cynk, brąz, stal nierdzewna, stal zwykła, mosiądz, kable miedziane i aluminiowe oraz puszki aluminiowe,
odpady elektroniczne – płyty główne, twarde dyski, płyty CD, akumulatory, gry na CD/DVD, baterie,
szklane butelki,
odzież – damską, dziecięcą, męską, niemowlęcą,
obuwie,
dodatki i akcesoria,
zabawki i książki – dla dzieci i dla dorosłych.

– Zasady działania Wiewiórki.pl są niezwykle proste. Po rejestracji w naszym serwisie internetowym użytkownik otrzymuje pakiet startowy, w którym znajdują się specjalne worki na surowiec oraz karta przedpłacona. Następnie wystarczy – po zalogowaniu się na swoje konto w portalu – podać numer z worka, zadeklarować rodzaj surowca i jego wagę oraz preferowaną datę odbioru. W przypadku wyboru opcji odbioru przez kuriera, pojawi się on we wskazanym przez użytkownika czasie i miejscu. Jeżeli zdecydujemy się na paczkomat, to procedura nie różni się niczym od nadania w nim standardowej paczki. Gdy surowiec do nas trafi jest ważony i weryfikowany, a ekwiwalent pieniężny trafia na kartę przedpłaconą klienta lub konto fundacji – mówi Zbigniew Stawinoga, prezes zarządu Wiewiórka.pl.

Oferta dla biznesu działa na podobnej zasadzie. Po łatwej rejestracji konta firmowego każdy klient może złożyć dyspozycję dostarczenia specjalnego pojemnika na wskazany adres. Po zgłoszeniu zapełnieniu kontenera Wiewiórka.pl odbiera go i następnie wycenia, po czym wypłaca środki pieniężne klientowi. Oferta biznesowa dedykowana jest przede wszystkim wspólnotom mieszkaniowym i administratorom osiedli, firmom transportowym oraz korporacjom.

Reklamy