Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Kapitał dla firm ze Śląska i Małopolski

Wydarzenie, zorganizowane w ramach II Forum Nowej Gospodarki, skierowane jest do pomysłodawców oraz właścicieli i menadżerów MSP, którzy poszukują nowych sposobów finansowania swoich spółek. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Organizatorem wydarzenia jest Secus Wsparcie Biznesu oraz PNT Euro-Centrum.

Podczas konferencji przedstawiciele młodych i innowacyjnych firm uzyskają możliwość kontaktu z doświadczonymi biznesmenami oraz przedstawicielami nauki i administracji publicznej. Eksperci opowiedzą na pytania jak można pozyskać kapitał na finansowanie innowacyjnych projektów oraz wsparcie ze strony władz lokalnych i krajowych. W programie wydarzenia nie zabraknie debat oraz paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów i znawców rynku. Konferencja będzie również okazją do poznania projektu „Kapitał dla innowacji w obszarze poszanowania energii”.

Podczas konferencji zostanie ogłoszony konkurs „Wyścig po kapitał”, skierowany również do małych i średnich przedsiębiorstw, poszukujących finansowania innowacyjnych projektów. Oprócz wsparcia pieniężnego (łączna wartość inwestycji to 6 milionów złotych) młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie, doświadczenie, wiedzę i sieć kontaktów fundatorów nagród.

Więcej informacji i rejestracja na www.secuskonferencje.pl

Reklamy