Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: ostatnie miejsca na „E-commerce w praktyce”

Cykl konferencji odbędzie się w Krakowie (17 września), Wrocławiu (18 września), Poznaniu (19 września) i Warszawie (20 września). Wolnych miejsc szybko ubywa – wstęp wolny po rejestracji.

Na konferencje może przyjść każdy, kto już działa bądź myśli właśnie o wejściu na e-rynek, zarówno w roli e-sprzedawcy jak i dostawcy usług dla branży. Konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza na stronie www.akademiaempathy.pl.

Specjaliści z firm takich jak Sendit.pl, e24cloud.com, Gravity Reco, Contium, PayByNet czy Ceneo podzielą się z uczestnikami praktycznymi wskazówkami na temat prowadzenia e-biznesu kolejno w Krakowie (17 września), Wrocławiu (18 września), Poznaniu (19 września) i Warszawie (20 września).

Konferencje zakładają nie tylko wykłady, ale i możliwość bezpośrednich rozmów z prelegentami. Po raz pierwszy po konferencji we Wrocławiu odbędą się też warsztaty dotyczące personalizowanych rekomendacji prowadzone w języku angielskim przez Tamasa Motajcseka, specjalistę Gravity Reco.

Reklamy