Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Po kapitał na dynamiczny rozwój

W dniach 16-17 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja dotycząca finansowania firm o wysokim potencjale wzrostu. Inwestorzy i przedsiębiorcy podzielą się tym jak osiągnąć sukces na polskim i międzynarodowym rynku.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie strategiom wykorzystywanym przez menadżerów i inwestorów Venture Capital z USA, Izraela, Niemiec, Portugalii, Czech i Polski. Inwestorzy i aniołowie biznesu opowiedzą o wsparciu finansowym i pozakapitałowym udzielanym firmom, z którymi współpracują. Poradzą, jak można wesprzeć je w wejściu na rynki globalne i jak korzystając z własnych doświadczeń biznesowych pomóc firmie zbudować i wzmocnić pozycję na rynku polskim.

Drugi dzień konferencji będzie poświęcony rynkowi NewConnect, pokazaniu doświadczeń firm notowanych na tym rynku oraz opinii inwestorów, którzy powierzyli im swój kapitał. Będzie to druga odsłona debaty zainicjowanej zeszłoroczną konferencją „Po kapitał na NewConnect”. Opinie ekspertów wskażą jak funkcjonuje rynek NewConnect, jak można pozyskać z niego kapitał oraz co robić, by stał się on bardziej atrakcyjny dla inwestorów i jakie są perspektywy rozwoju tego rynku w najbliższych latach.

– Sukces i zainteresowanie zeszłoroczną konferencją na Giełdzie Papierów Wartościowych pokazało, że mamy sprawdzoną platformę wymiany doświadczeń przedsiębiorców i inwestorów – podkreśla prezes zarządu Secus Asset Management, Grzegorz Pędras

Organizatorami konferencji są Secus Wsparcie Biznesu, Giza Polish Ventures oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Proseed jest patronem medialnym konferencji.
Rejestracja i program konferencji na www.high-growthconference.pl.

Reklamy