Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Startup Live Warsaw 13-16 września

W Warszawie odbędzie się Startup Live Warsaw, impreza dla twórców aplikacji mobilnych. To polska edycja europejskiego wydarzenia (odbywa się już w kilkunastu państwach), której zwieńczeniem jest wiedeński Pioneers Festival – największe tego typu wydarzenie w Europie.

SLW organizowana przez MobileDeveloper.pl – drużynę znaną dzięki warszawskiej konferencji Appspirina, krakowskiej Cracow.mobi czy serii ogólnopolskich barcampów Appspirina mini. Wydarzenie ma formę hackathonu dla 100 osób. Polska edycja będzie dotyczyła tylko i wyłącznie startupów mobilnych.

Termin: 13-16. września
Miejsce: Business Link AIP (ul. Mokotowska 1), Warszawa. Finał imprezy odbędzie się w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28), Warszawa.

Plan wydarzenia:

Czwartek to tzw. pre-pitch day, pojawią się osoby, które zapisały się na event i specjalnie dla nich odbędzie się trening ze szkoleniowcami z Toastmasters Polska – szlifowanie wystąpień publicznych. Po treningu rozpoczną się eliminacje – weryfikacja zgłoszonych pomysłów.

Piątek to pierwsze oficjalne przedstawianie pomysłów na aplikacje (pitchowanie) oraz czas na sformułowanie teamów, które będą pracować przez weekend.

Sobota to praca nad pomysłami, dwie prezentacje tematyczne i sesje mentoringowe.

Wśród potwierdzonych mentorów/sędziów znajdują się już: Arek Hajduk (HugeThing, SpeedUp Group), Michał Brański (o2.pl, BeastFund), Julian Sametinger (StartEurope, ICONS), Adam Hościło (Twisted Logic), Agnieszka Skala (SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest), Stefan Bielau (Zapstreak), Łukasz Misiukanis (Socializer S.A.), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group), Jarosław Śliżewski (Agora S.A.), Krystian Kozerawski (MacKozer.pl), Piotr Krauschar (Mobberry), Krzysztof Gontarek (Dziennik Internautów), Tomasz Józefacki (Benefit Systems S.A., K2 Internet S.A.).

Niedziela to finalizowanie pomysłów, praca nad prezentacjami i finałowy wieczór czyli wydarzenie dla ok. 350 osób w Kinie Luna podczas którego inwestorzy, sędziowie, mentorowie oraz zgromadzona publiczność będą mogli obejrzeć ostateczne prezentacje pomysłów. Kolejny punkt to Lighting Talks, czyli krótkie wystąpienia ekspertów z branży. Na koniec: ogłoszenie wyników i networking.

Zwycięzcy imprezy oprócz nagrody w postaci dwóch przepustek na Pioneers Festival (Wiedeń, 2500 osób, 4 dni, 60 sesji) otrzymają wsparcie od sędziów w postaci 3-miesięcznego mentoringu w formie spotkań i wideokonferencji.

Szczegółowe informacje o tym wydarzeniu jak i formularz rejestracyjny można znaleźć na startuplive.in

Osoby, które nie są zainteresowane udziałem w całym wydarzeniu, a jedynie pragną uczestniczyć w imprezie podsumowującej mogą nabyć osobny bilet na niedzielny wieczór.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Aktualizacje na temat imprezy możesz śledzić na: Facebooku, Twitterze, Google Plus.

Uwaga! Dla pierwszych 10 osób specjalna zniżka 30% przy rejestracji. Kupon promocyjny: PROSEED

Reklamy