Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Zapoluj z Netcampem na Startup Safary w Berlinie

6 września kilkadziesiąt berlińskich startupów i firm z branży IT otworzy drzwi swoich biur w ramach Startup Safary Berlin. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odwiedzić innowacyjne firmy i spotkać się z ich założycielami.

Tego dnia w całym mieście odbędzie się wiele startupowych spotkań, warsztatów i wycieczek biurowych. Wśród ponad 60 firm, które otworzą swoje biura dla uczestników wydarzeń są m.in. Google, Delivery Hero, Hub:Raum, 6wunderkinder, Point Nine Capital, Dawanda czy 9flats.com.

Celem wydarzenia jest otwarcie i promocja sceny startupowej, pokazanie jak wygląda praca przy projektach internetowych. Chcemy też zintegrować polsko-niemiecką społeczność technologiczną – mówi Maciej Jankowski z Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp” – szczeciński ambasador projektu.

Do końca sierpnia bilety na Startup Safary Berlin kosztują 10 euro i pozwalają na udział w 5 wydarzeniach odbywających się w biurach berlińskich startupów.

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.startupsafary.com

Pełny program Startup Safary Berlin zostanie ogłoszony 26 sierpnia. Wtedy zarejestrowani uczestnicy będą mogli zapisać się na interesujące ich wydarzenia i stworzyć swój własny plan dzięki aplikacji mobilnej. Organizatorzy przygotowali też klika ścieżek tematycznych do wyboru. Do Berlina wybierają się grupy startupowców z m.in. Londynu, Paryża, Warszawy, Poznania, Gdańska i Szczecina.

Partnerami imprezy są Fundacja Netcamp, SkyGate i akcelerator Chance.

Animacja How Startup Safary Works

Reklamy