Reklamy
Aktualności Konkursy

Zgłoś się do programu akceleracyjnego GammaRebels!

Do 20 października zespoły mogą zgłaszać do GammaRebels swoje projekty z branży Internet, IT i mobile. Wymagania: przynajmniej jedna osoba „techniczna”, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i możliwość łatwego wprowadzenia produktu na rynki zagraniczne.

Program potrwa trzy miesiące – od listopada 2012 do końca stycznia 2013. Jego zwieńczeniem będzie Demo Day, podczas którego zespoły zaprezentują swoje projekty przed potencjalnymi inwestorami z Polski i z zagranicy.

Zakwalifikowane zespoły otrzymają po 12 tys. euro w zamian za 10% udziałów. Dodatkowo twórcy będą mogli korzystać z pomocy mentorów, wśród których są m.in. Alex Barrera (Tetuan Valley), Job Bradford (Springboard), Paul Bragiel (i/o Ventures), Piotr Pietrzak (IBM), Mariusz Jarzębowski (Microsoft) czy Paweł Chudziński (Point Nine Capital).

Grupa HardGamma jest partnerem firmy Google przy The Google Developers Startup Pack oraz firmy Microsoft w zakresie programu Microsoft BizSpark i BizSpark Plus. Dlatego też uczestnicy oprócz inwestycji kapitałowej do 12 tys. euro otrzymają do 80 tys. dolarów w usługach chmurowych od tych firm, którymi sa Google App Engine, Google Cloud Storage oraz platforma Windows Azure.

Przykładem tego, jak wartościowy jest udział w programie, jest firma Appvetica. W wyniku udziału w pierwszej edycji GammaRebels firma obecnie jest jednym z najprężniejszych laboratoriów mobilnych w regionie. Ma w portfolio kilkanaście własnych aplikacji skierowanych na rynek światowy – mówi Krzysztof Kowalczyk, organizator GammaRebels i założyciel funduszu inwestycyjnego HardGamma Ventures.

Aby zaaplikować, należy przygotować krótką prezentację oraz nagrać film przedstawiający zespół i projekt. Więcej informacji znajduje się tutaj: gammarebels.com/faq

Reklamy