Czym kierujemy się w trakcie naszych warsztatów? Przede wszystkim dobrą atmosferą, wymiernymi efektami pracy, nieustannym rozwojem i otwartością na wszystkich. Zapraszamy zarówno lekarzy stomatologów, higienistki, asystentki stomatologiczne, a także studentów pokrewnych kierunków. Kurs endodoncja to pełnowymiarowe podejście do wyzwań, problemów i technik leczenia chorób miazgi zęba. Dlaczego warto wziąć udział?

Kurs endodoncja – współczesne podejście

Endodoncja to kurs, który skupia się na współczesnych rozwiązaniach, ale też problemach i wyzwaniach w leczeniu kanałowym. Doskonale rozumiemy potrzebę rozwijania tego tematu. W końcu jest to jedna z najczęściej stosowanych metod leczenia uzębienia i też najpowszechniejszy problem.

Nie owijamy w bawełnę! Skupiamy się na tym, co najważniejsze, bo wiemy, że sensowność naszych warsztatów to przyszłość rozwoju stomatologii. Co więcej, wierzymy w ogromny potencjał kursantów i chcemy być dla nich środkiem do osiągania tych wszystkich sukcesów. Dlatego w trakcie warsztatów rozmawiamy nie tylko o wyzwaniach w planowaniu i przebiegu leczenia, lecz także strategii rozwoju własnych gabinetów i zespołów dentystycznych.

Kurs endodoncja – każdy jest dla nas bohaterem

Nie dzielimy i nie oceniamy! Każdy kto do nas przychodzi ma taki sam potencjał do rozwoju, a my chcemy przekazać do tego środki w postaci niezbędnej wiedzy i profesjonalnego warsztatu. Wśród naszych wykładowców znajdują się wyłącznie fachowcy, którzy w sensowny i przydatny sposób przekazują swoje doświadczenie. Na co dzień zajmują się planowaniem i leczeniem pacjentów. Natomiast w naszym zespole są również higienistki i asystentki stomatologiczne, które swoją postawą wskazują na istotę swoich zawodów.

Czego dokładnie uczymy w https://heroesofdentistry.pl/? Planowania, przygotowania, preparacji wstępnej, opracowania kanału, czy zabezpieczenia. Co ważne, część praktyczna odbywa się na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki czemu kurs ma ogromną wartość warsztatową.


Zobacz również

Obieg dokumentów w firmie a ochrona danych osobowych
Obieg dokumentów w firmie a ochrona danych osobowych
Co musisz wiedzieć o market mappingu w rekrutacji?
Co musisz wiedzieć o market mappingu w rekrutacji?