Narzędzia

Polacy lubią nowe technologie

Otaczamy się coraz większą liczbą urządzeń telekomunikacyjnych. Badania wskazują, że 69% wszystkich internautów posiada przynajmniej jedno urządzenie mobilne (na jednostkę przypada średnio 1,6 urządzenia), a prognozy pokazują, że ta liczba będzie stale rosnąć.

Polska jest także europejskim liderem innowacyjności w zakresie nowych form płatności. Dobrze przyjęły się płatności zbliżeniowe kartą oraz przy użyciu smartfonów, dlatego firmy operujące na tym rynku nie boją się wchodzić z nowymi usługami jak np. przelewy na numer telefonu. W Skandynawii to jedna z najpopularniejszych usług bankowości. W Polsce eksperci liczą, że takie przelewy będą odpowiadały nawet za połowę transakcji mobilnych.

Pionierami w dziedzinie szybkich przelewów są firmy z sektora fintech, które jako pierwsze zaoferowałybezpieczne, w pełni mobilne i co istotne szybkie przelewanie środków klientom korzystającym z pożyczek online. Umożliwiła to technologia oparta na innowacyjnym scoringu, który analizuje ok. 20 000 danych, dzięki czemuczas oczekiwania na wydanie decyzji i przelanie pieniędzy został skrócony do minimum.

– Rozwinęliśmy zupełnie nową technologię oceny zdolności kredytowej. W przeciwieństwie do istniejących metod, wnioski osób starających się o kredyt mogą dzięki niej zostać zweryfikowane w przeciągu kilku minut przy wykorzystaniu wielu różnych źródeł informacji, m.in.: plików cookies z portali zakupowych czy kont na portalach społecznościowych – mówi Katarzyna Davies, dyrektor zarządzający Kreditech Polska, operatora marki Pandamoney.pl. Szybka decyzja kredytowa i natychmiastowy przelew środków na konto wnioskodawcy, to najważniejsze elementy naszej oferty  – dodaje.

Chodzi o nowoczesne i szybkie procedury. Wypełnienie wniosku o kredyt jest bardzo proste. Wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres mailowy. Wszystkie części wniosku są ze sobą zintegrowane. Nie trzeba podawać szczegółów konta bankowego w osobnych formularzach, co zmniejsza ryzyko pomylenia się. Można także wybrać od razu preferowany sposób spłaty oraz sposób przelewu, który ma na celu weryfikację konta bankowego. Pandamoney, jako jedyna firma obecna na polskim rynku udziela pożyczek również za pomocą aplikacji na facebooka oraz systemy operacyjny iOS i Androida a stali klienci mogą ubiegać się o pożyczkę przezSMS. Spłaty pożyczki jest możliwa za pomocą ekspresowych przelewów DotPay, Sofort oraz bezpośredniego internetowego przelewu bankowego.

Kreditech

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com