Reklamy
Technologia

Jak oglądać telewizję online na smartfonie i tablecie?

Telewizja online emitowana na żywo na ekranie smartfona lub tabletu? To możliwe! Usługa telewizji przez Internet jest oferowana przez coraz większą liczbę operatorów. Sprawdź, czy ta wygodna, komfortowa opcja sprawdzi się w Twoim domu.

Telewizja online na urządzeniach mobilnych

Jest kilka sposobów na to, by oglądać telewizję online na urządzeniach mobilnych. Jednym z nich jest wybieranie programów, które są dostępne w sieci na platformach należących do konkretnych kanałów telewizyjnych, takich jak TVP czy TVN. Zazwyczaj jest to darmowe rozwiązanie, a programy i seriale możesz oglądać kiedy chcesz. Jednak pamiętaj, że udostępniane multimedia pojawiają się na portalu ze sporym opóźnieniem i są to jedynie produkcje autorskie, stworzone przez daną stację telewizyjną. Na tego typu platformach streaminowych nie obejrzysz aktualnie wyświetlanego programu na żywo czy hitu filmowego, który Cię interesuje.

Telewizja online to jednak także usługa dostępna w ofercie niektórych operatorów, na przykład INEA. Jest to rozwiązanie, które pozwala oglądać w czasie rzeczywistym ponad 100 kanałów telewizyjnych. Od razu, szybko i wygodnie.

INEA Online TV – oferta dla telemaniaków

INEA Online TV jest dość prostą usługą, która znacznie zwiększa komfort użytkowania telewizji. Dzięki niej możesz oglądać ulubione programy i wyświetlane w telewizji hity filmowe na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet oraz komputerze. Więcej – z takiego rozwiązania mogą korzystać trzy osoby w tym samym czasie! Aż trzy różne urządzenia mogą być podłączone do usługi i każdy może oglądać to, co interesuje go najbardziej.

Telewizja pod ręką sprawia, że masz dostęp do pełnego programu telewizyjnego. To ponad 100 kanałów, w tym zarówno ogólne, jak i informacyjne, sportowe, filmowe, muzyczne, edukacyjne i dedykowane dla dzieci! Dzięki INEA Online TV każdy członek rodziny będzie mógł oglądać telewizję tak, jak lubi najbardziej, a dzięki funkcji dopasowania i ustawienia swoich ulubionych kanałów zyskujesz jeszcze łatwiejszy i szybszy dostęp do telewizji. Stwórz swoją listę kanałów i ciesz się odcinkami serialu lub wybranego programu bez końca.

Telewizja przez Internet – wygoda, komfort, wiele możliwości

Możliwość oglądania telewizji online to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdej rodzinie. Oznacza koniec walki o pilota, ponieważ każdy może oglądać to, na co najbardziej ma ochotę. Nikt nie przegapi swojego ulubionego programu i nikt nie musi zrezygnować z obejrzenia swoich ulubionych filmów. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata, dowiesz się, jak kończy się emocjonujący serial i nie przegapisz żadnego gola naszej reprezentacji.

Więcej – telewizję możesz wszędzie zabrać ze sobą. Oglądaj w kuchni, podczas gotowania obiadu, w sypialni, czekając na nieprzychodzący uparcie sen czy na tarasie, w czasie leniwego relaksowania się na świeżym powietrzu. Telewizja w pokoju dziecięcym, w gabinecie, nawet na podwórku – dzięki tej opcji możesz oglądać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zawsze.

Reklamy