Reklamy
Technologia

Twórcy Crossroads Inn ogłaszają kampanię crowdfundingową

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne spółki Klabater – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

– Zainteresowanie graczy produkcją Crossroad Inn przerosło nasze oczekiwania, co bardzo nas cieszy, ale także zobowiązuje do oddania w ich ręce ambitnej i ciekawej propozycji, która spełni ich wysokie oczekiwania. Zdecydowaliśmy więc zaangażować naszą społeczność i dotrzeć do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Naszym celem jest zebranie 30k USD. Środki te pozwolą nam na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Wszystko po to, aby tytuł dotarł do jak największej liczby pasjonatów średniowiecza. – informuje Michał Gembicki, prezes spółki Klabater SA.

Start kampanii na Kickstarterze zaplanowany jest na 12 lutego, zbiórka potrwa 30 dni.

– Osoby, które zdecydują się wesprzeć nasz projekt dostaną dostęp do early access, unikatowe prezenty i dodatkowe treści w grze. Co ważne, gracze będą mogli przekazać nam swoje uwagi i obserwacje, co może zdecydować o ostatecznym wyglądzie projektu – ich głosy są dla nas najważniejsze. – dodaje Michał Gembicki.

Crossroads Inn to  gra łącząca  gatunki – management sim i RPG. Gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa.

Tytuł zostanie wydany na PC i Xbox One, obecnie trwają prace nad wersją betą gry. Planowana data premiery Crossroads Inn to Q4 2019 roku.

Reklamy