Reklamy
Wydarzenia

II urodziny KielceCom

27 marca odbędą się II urodziny KielceCom. Towarzyszyć temu będzie oficjalna inauguracja otwarcia biura Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach przy Al. Solidarności 34 (p. VI). Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem Innovation is a woman. Kobiety na europejskim rynku IT.

To już trzecia siedziba tej instytucji otoczenia biznesu. Uczestnicy tego wydarzenia dowiedzą się między innymi o najnowszych planach rozwoju ŚCITT i będą mieli okazję posłuchać wystąpień kobiet, które wyróżniają się w męskim świecie branży nowych technologii.

Wśród prelegentek zobaczymy:

Alicję Janiec z Oktawave, która opowie o nowoczesnym dziale IT w chmurze. Agnieszka Oleszczuk-Widawska z Founder Institute Warsaw zaprezentuje rolę akceleratorów w rozwoju przedsiębiorczości na świecie, Ilona Patro reprezentująca BlogoStrefę przybliży czym jest blogowanie, jak można współpracować z blogerami przy komunikacji produktów lub usług. Na koniec wystąpi Monika Mikowska, autorka bloga Jestem.mobi i opowie o kierunkach rozwoju rynku mobile w prezentacji pt. „Mobile, quo vadis”.

Na koniec zaplanowany został koncert Edyty Strzyckiej.

Partnerami wydarzenia są Oktawave oraz Uti.pl

Spotkanie odbędzie się w Sali Kongresowej, start o godzinie 17. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl

Reklamy