Reklamy
Wydarzenia

Kraków Startup Safary – wycieczka po siedzibach Ganymede, Duckie Deck i Brainly

Krakowska edycja Startup Safary odbędzie się  już 6 grudnia 2012. Uczestnicy poznają założycieli i zwiedzą siedziby trzech firm. Startup Safary to cykl eventów zapoczątkowany w październiku 2012 w Berlinie.

Ganymede – firma tworząca gry, które zostały już zlokalizowane na 37 języków i w grają w nie ludzie już z ponad 197 krajów na całym świecie. Firma dysponuje już ponad 70 osobowym zespołem, a z jej produktów każdego dnia korzystają setki tysięcy użytkowników.

DuckieDeck – platform oferująca ponad 120 gier online przeznaczonych dla dzieci w wieku 2-5 lat. To nowy projekt zespołu, który wcześniej stworzył serwis ciufcia.pl. Ciufcia.pl oferuje ponad 800 gier edukacyjnych, w które gra obecnie ponad 8 milionów maluchów z całej Europy.

Brainly –  sieć kolektywnej nauki, która pozwala uczyc się od siebie nawzajem, dzielić się wiedzą i tworzyć nowe relacje. Firma, która powstała w 2009 roku obecnie obsługuje 6 stron, które mają już ponad 7 milionów unikalnych użytkowników w 17 krajach.

Wieczorem odbędzie się after party organizowane wspólnie z Hive53, gdzie uczestnicy będą mieli okazję poznać członków krakowskiej społeczności startupowej. Spodziewanych jest ok. 100-150 osób.

Bilety

Bilety na krakowską edycję kosztują 30 euro i uwzględniają przejazd autokarem oraz lunch, na który zaprasza Ganymede. Wstęp na after party jest darmowy, ale wymaga wcześniejszej rezerwacji. Wszystkie bilety dostępne są na stronie: http://krakowstartupsafary2012.eventbrite.com/

Daty kolejnych edycji nie są jeszcze znane, ale informacje można śledzić na FacebookuTwitterze, YouTube i poprzez newsletter.

Reklamy