Reklamy
Wydarzenia

Optymalizacja Procesów Biznesowych – Produkcja, 25 kwietnia, Łódź

III Konferencja optymalizacji procesów biznesowych to unikalna możliwość spotkania ekspertów z dziedziny analizy biznesowej i nowoczesnego zarządzania firmą.  

25 kwietnia br. firma Sekwencja Sp. z o.o. organizuje kolejne bezpłatne wydarzenie dla przedsiębiorców z sektora MŚP. III Konferencja Optymalizacji Procesów Biznesowych – Produkcja odbędzie się w Łodzi w centrum konferencyjnym Golden Floor na ul. Wólczańskiej 178. Właśnie w tym mieście, w którego historii produkcja odegrała bardzo ważną rolę, firma Sekwencja postanowiła spotkać się z przedsiębiorcami z różnych branż i porozmawiać o optymalizacji procesów biznesowych.

Konferencja kierowana jest głównie do przedsiębiorców z sektora MŚP i jest dla nich bezpłatna. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy, którzy z produkcją są związani bezpośrednio oraz wszyscy Ci, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę za zakresu analizy biznesowej i wdrażania systemów ERP w przedsiębiorstwach oraz modelowania procesów biznesowych.

Na konferencji obecnie będą Konsultanci firmy Sekwencja oraz niezależni eksperci. Pojawi się Pan Jarosław Żeliński. Ekspert ten zajmuje się analizą biznesową, analizą i oceną modeli biznesowych oraz ich integracją z technologią. Związany z branżą IT od 1991 roku. Zdobywał doświadczenie jako osoba odpowiedzialna za projektowanie systemów wspomagających strategie rynkowe.  Od 2004 roku wykorzystuje zdobyte doświadczenie jako samodzielny ekspert specjalizujący się w analizach i projektowaniu systemów.

Na konferencji swoja prelekcję poprowadzi również Pan Piotr Biernacki. Ekspert z zakresu analizy biznesowej i modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN, odpowie na pytanie co daje firmom zmodelowanie swoich procesów biznesowych.

Do tematów, które zostaną poruszone na najbliższej konferencji, należą:

  • Jak efektywnie kształtować procesy biznesowe w przedsiębiorstwach z sektora MŚP?

  • Jak dobrać odpowiedni system IT?

  • Czy systemy ERP mają duży wpływ usprawnianie procesów w produkcji?

  • Jakie korzyści płyną z analizy procesów biznesowych?

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie również projekt finansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który pozwala przedsiębiorstwom z sektora MŚP skorzystać z nieodpłatnych usług analizy i modelowania procesów biznesowych. By bliżej przedstawić przedsiębiorcom korzyści płynące z tego projektu, zostanie zaprezentowany case study z optymalizacji procesów biznesowych w jednej z firm, która skorzystała już z tego projektu.

Konferencja jest bezpłatna, należy jedynie dokonać rejestracji, dostępnej na stronie Sekwencji.

Reklamy