Trwają przygotowania do największego w kraju wydarzenia skierowanego do polskich firm IT. Konferencja przygotowywana przez organizację SoDA jest okazją do podjęcia wszelkich kwestii palących dla branży.  Spotkanie odbędzie się 24 września br. w Łodzi, a jego tematem przewodnim będzie The future is now. Trendy, które określają polskie Software House’y.

W ramach eventu zaplanowane są wystąpienia gości specjalnych oraz panele dyskusyjne. Prelegenci poruszą tematy dotyczące trendów kształtujących branżę, szans i wyzwań stojących przed polskimi firmami IT oraz przyszłości rynku, w tym zmian, jakie wywołała pandemia COVID-19. Wśród panelistów pojawią się m.in. Piotr Bucki, szkoleniowiec i psycholog z Bucki.Pro, Szymon Negacz, konsultant, trener sprzedaży i właściciel firmy doradczej SellWise oraz Wojciech Wolny, CEO firmy Euvic. W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać również z przestrzeni networkingowej, umożliwiającej wymianę know how oraz doświadczeń.

- SoDA Conference powstała, aby dać nam – przedstawicielom branży IT przestrzeń, gdzie będziemy mogli się spotkać i wypracować wspólne stanowiska w istotnych dla nas tematach. Konferencja to też szansa na zdobycie nowej wiedzy i wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Motywem przewodnim wydarzenia będzie przyszłość i trendy, które już teraz wytyczają polskie software house’y. Tematykę paneli dobieraliśmy we współpracy z ekspertami i członkami organizacji, tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno głównych graczy rynku, jak i dopiero co początkujących start-upów. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich przedstawicieli polskiego rynku technologicznego – mówi Bartosz Majewski, założyciel i prezes SoDA.

Co w programie?

Spotkanie otworzą gospodarze SoDA Conference 2021 i przedstawiciele miasta Łódź. Kolejne prelekcje skupiać się będą wokół trendów w sprzedaży i marketingu, wykorzystania technologii Cloud czy kwestii Mergers and Acquisitions (fuzje i przejęcia). Debata poświęcona będzie tematom HR-owym w branży IT. 

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala SoDA Awards, podczas której wręczone zostaną nagrody branżowe, partnerskie i nagroda społeczności. Statuetki przyznane zostaną przez specjalną kapitułę, do której zaproszono ekspertów oraz przedstawicieli instytucji, związanych z branżą IT.

Po raz pierwszy od czasu założenia organizacji przyznamy nagrody branżowe dla tych przedstawicieli branży IT, którzy pomimo niepewnych zachowań rynku związanych z pandemią, poradzili sobie najlepiej. To również okazja, by pokazać polskie produkty i usługi IT. Jednym z głównych celów SoDA jest promocja polskiego software’u - mamy nadzieję, że  nagroda pomoże w wypełnieniu tej misji. - komentuje Marta Kępa, executive director w SoDA.

 

Wydarzenie dedykowane jest zarówno członkom SoDA, jak i innym firmom z rynku IT oraz stowarzyszeniom z polskiego sektora technologicznego. Organizatorzy zapraszają również przedstawicieli administracji publicznej i mediów. Tytuł miasta Gospodarza eventu objęło Miasto Łódź. Konferencja przyjmie formę hybrydową – część stacjonarna z udziałem gości odbędzie się w Hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi, natomiast całe wydarzenie będzie można śledzić na interaktywnej platformie i w aplikacji mobilnej Meeting Application. 

Szczegółowa agenda oraz informacje o biletach dostępne są na stronie: https://event.meetingapplication.com/sodaconference2021


 


Zobacz również