Wydarzenia

TechCamp na straży bezpieczeństwa

7 grudnia punktualnie o 19:00 Klub Masada zamieni się w strefę bezpieczeństwa IT. Podczas szóstego odcinka TechCampu, najlepsi specjaliści z branży internetowej przedstawią skuteczne sposoby wykrywania zagrożeń i zabezpieczania danych. Właśnie ruszyła rejestracja!

Tego wieczoru na scenie zaprezentuje się między innymi Wojciech Dworakowski, Chapter Leader OWASP Poland (Open Web Application Security Project), międzynarodowej organizacji działającej na rzecz poprawy bezpieczeństwa aplikacji internetowych. Pasjonatów security awareness przyciągnie niewątpliwie także prelekcja Piotra Koniecznego – właściciela serwisu Niebezpiecznik.pl.  Piotr od 7 pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych. Ponadto w agendzie pojawią się również wystąpienia ekspertów takich firm jak Microsoft, Grupa Unity czy SecuRing.

Wstęp bezpłatny, rejestracja obowiązkowa!

Na uczestników prócz praktycznej wiedzy czekać będzie szansa na networking w kuluarach i darmowa pizza. Tym razem ilość miejsc jest ograniczona. Przypominamy, że aby wziąć udział w TechCampie należy się zarejestrować na stronie http://www.techcamp6.evenea.pl.

Do zobaczenia!

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com