Wydarzenia

TechMine Startups #3: technologia zamiast węgla

4 grudnia odbędzie się trzecie już spotkanie innowacyjnych przedsiębiorców Śląska – TechMine Startups. To jednocześnie pierwsze urodziny TechMine – społeczności ludzi wierzących, że Śląsk nie tylko węglem stoi.

Już po raz trzeci, 4 grudnia (wtorek) o godz. 16:00 w hotelu Campanile w Katowicach, odbędzie się TechMine Startups. W programie są wystąpienia ciekawych prelegentów , rozmowy o inwestowaniu w innowacje oraz szansa dla młodych firm na zaprezentowanie się przed inwestorami w pitch session. Swoje pomysły przedstawią publiczności i gronu kilkudziesięciu inwestorów i aniołów biznesu. To doskonała szansa na znalezienie poważnego partnera, który pomoże  w rozwoju firmy.

TechMine Startups to nie pogaduszki, ale biznesowe rozmowy o finansach, modelach biznesowych, handlu, prawie, marketingu czy inwestycjach. O wszystkim, co jest istotne dla skutecznego prowadzenia firmy. Uczestnicy spotkań znaleźli w TechMine nie tylko wiedzę, ale i nowych partnerów biznesowych.

W pierwszych dwóch odsłonach TechMine Startups wzięło udział 400 uczestników, wśród których znajdowali się głównie przedsiębiorcy, inwestorzy oraz osoby poszukujące finansowania. Młode firmy miały też okazję zaprezentować się przed inwestorami.

Podczas wszystkich spotkań, społeczność TechMine stawia na realną dyskusję, konstruktywną krytykę i wspieranie dobrych inicjatyw, aby promować przedsiębiorczość innowacyjną w regionie.

Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na http://startups.techmine.pl

Zapraszamy  także na http://TechMine.pl oraz http://www.facebook.com/TechMine

Komentarze

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com