Reklamy
Aktualności

Airbnb: Wish List, czyli budowanie społeczności

Airbnb idzie w stronę serwisu społecznościowego. Opcja Wish List ma promować najciekawsze miejscówki w serwisie i umożliwia dzielenie się opiniami.

Airbnb – serwis, który ułatwia znalezienie, wynajęcie lub zarezerwowanie noclegu, uruchamia nową usługę – Wish List. Dzięki niej ma nadzieję stać się platformą umożliwiającą poznawanie różnych miejsc noclegowych, odkrywanie ulubionych miejsc przyjaciół i planowanie własnych podróży marzeń. Wish List skupia się przede wszystkim na graficznej stronie wyszukiwania ofert na Airbnb, a przy tym pozwala tworzyć własne listy wymarzonych miejsc na świecie.

Podróżni mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i poznawać wrażenia swoich przyjaciół oraz zaufanych ekspertów. Użytkownik korzystający z dowolnej strony z ofertą na Airbnb może zapisać ją sobie na swojej Wish List. Jeden użytkownik może tworzyć wiele takich list.

Użytkownik może zdecydować, czy dodanie oferty do Wish List i stworzenie takiej listy zostało odnotowane w jego osi czasu na Facebooku.

Założone w sierpniu 2008 r. Airbnb pomaga znaleźć nocleg w dowolnym przedziale cenowym, w ponad 19 000 miast w 192 krajach.

Reklamy