Reklamy
Aktualności

Cloudshipping.pl – wyślij przesyłkę taniej

CloudShipping.pl to nowatorski system do zarządzania kurierskimi przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi dla każdego. To znakomite rozwiązanie dla konsumentów oraz przedstawicieli biznesu. CloudShipping.pl to nie tylko porównywarka cen kurierów. W zależności od potrzeb pozwoli zamówić kuriera osobie indywidualnej, zarządzać umowami kurierskimi małym i średnim firmom oraz rozwinąć działalność brokera kurierskiego.

CloudShipping.pl to prawdziwa rewolucja w logistyce przesyłek krajowych i międzynarodowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i długoletniemu doświadczeniu w branży kurierskiej stworzyliśmy doskonałe narzędzia do zamawiania kurierów. Szczególnie zadowoleni powinni być przedstawiciele średnich i dużych firm. Dzięki chmurze mogą przenieść swoje kontrakty kurierskie w jedno miejsce mogąc je porównywać między sobą i decydować z której umowy skorzystać przy wysyłce paczki, ale to nie wszystko.

Mogą również porównać swoje umowy z cenami proponowanymi przez pośredników kurierskich tzw. brokerów i zdecydować czy wybrać swojego kuriera czy kupić usługę w innej firmie. Niezależnie od tego, na którą usługę zdecyduje się kupujący wszystkie transakcje zachowane są w jednym miejscu – na koncie klienta. Oznacza to, że w momencie zmiany kuriera czy brokera kurierskiego klient zachowuje pełną historię zamówień, płatności czy ważną w dzisiejszych czasach książkę adresową. Zmiana kuriera czy pośrednika odbywa się bez opuszczania strony internetowej i dostępu do konta, a co najważniejsze, bez utraty danych.

Porównywarek kurierskich jest wiele, ale funkcje i możliwości CloudShipping.pl czynią ją wyjątkową. Rola zwykłej porównywarki kończy się na zaprezentowaniu ceny szacunkowej i przeniesieniu klienta do strony docelowej brokera kurierskiego. To powoduje, że klient musi wprowadzić wszystkie dane dwukrotnie, a czasem więcej niż w porównywarce. Dochodzi wtedy do rozbieżności cen. W CloudShipping.pl klient porównuje i od razu decyduje o zakupie usługi. Zaprezentowana cena jest ustalona i może przystąpić do wypełnienia danych nadawcy i odbiorcy i od razu opłacić zamówienie poprzez płatności online na rzecz firmy oferującej wybraną usługę.

Reklamy