Reklamy
Aktualności

Evernote Accelerator – propozycja dla deweloperów aplikacji

Projekt mentoringowy przygotowany razem z Honda Silicon Valley Lab i DOCOMO Innovation Ventures pomoże utalentowanym deweloperom z całego świata przekuć pomysły w realne produkty.

Evernote Accelerator to trwający miesiąc, intensywny program dla młodych, obiecujących zespołów deweloperów aplikacji, którego celem jest transformacja pomysłów programistów w rzeczywiste produkty. Uczestnicy Evernote Accelerator zostaną wyłonieni z grona najbardziej utalentowanych uczestników konkursu Evernote Devcup 2013. Zaproszeni do udziału uczestnicy będą pracować z głównymi inżynierami Evernote w głównej siedzibie firmy w kalifornijskim Redwood City. Evernote pokrywa wydatki związane z miesięcznym pobytem w Kalifornii. Liderem Evernote Accelerator jest Rafe Needleman, ambasador platformy Evernote.

Program Evernote Accelerator rozpocznie się w październiku 2013 r. Uczestniczące zespoły deweloperskie otrzymają pełne wsparcie na etapie projektowania aplikacji, marketingu i business development. Kulminacją programu będzie listopadowa, oficjalna prezentacja pomysłów przed najważniejszymi postaciami Doliny Krzemowej oraz mediami technologicznymi z całych Stanów Zjednoczonych.

Dzięki partnerstwu z Honda Silicon Valley Lab (HSVL) i DOCOMO Innovation Ventures (DIV) deweloperzy uczestniczący w Evernote Devcup 2013 i Evernote Accelerator zyskają unikalną szansę pracy nad aplikacjami przeznaczonymi dla samochodów oraz sektora mobilnego. – Chcemy zaoferować deweloperom coś więcej niż tylko platformę, na której mogą budować aplikacje. Partnerstwo z Hondą i DOCOMO pozwoli im tworzyć innowacyjne, wyróżniające się produkty – mówi Rafe Needleman.

Zespoły chcące uczestniczyć w Evernote Accelerator muszą wziąć udział w konkursie Evernote Devcup 2013. Szczegółowe informacje na temat uczestnictwa można znaleźć na stronie dev.evernote.com. Ważną informacją dla deweloperów jest fakt, że Evernote nie zamierza przejmować udziałów w produktach czy firmach uczestniczących zarówno w Devcup oraz Evernote Accelerator.


Konkurs Evernote Devcup 2013 i program Evernote Accelerator zostaną poprzedzone serią warsztatów i hackathonów. Ich terminy i lokalizacje znajdują się na stronie dev.evernote.com. Z kolei szczegóły Evernote Accelerator znajdują się pod adresem dev.evernote.com/accelerator/.

Reklamy