Reklamy
Aktualności

InFakt teraz także na iPhone’a

InFakt.pl zaprezentował nową aplikację ułatwiającą przedsiębiorcom fakturowanie i prowadzenie księgowości swojej firmy. Aplikacja jest już dostępna w sklepie App Store dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS.

Jeszcze w tym roku firma planuje premierę wersji przeznaczonej dla systemu Android. Nowi użytkownicy mogą założyć konto z poziomu aplikacji i testować inFakt za darmo przez 60 dni.

Aplikacja powstała w celu jeszcze większego ułatwienia przedsiębiorcom korzystania z nowoczesnej księgowości. Oferuje szereg funkcjonalności związanych z fakturowaniem i prowadzeniem księgowości. Można dzięki niej wystawiać i przeglądać faktury, zapisywać dane klientów oraz produktów, a także analizować przychody i wydatki firmy.

Świetną funkcją jest możliwość dodawania faktur kosztowych poprzez wykonanie ich zdjęcia aparatem telefonu. Tak wykonane zdjęcie kosztu trafia bezpośrednio do osobistej księgowej klienta w celu zaksięgowania. Następnie pozostaje już tylko śledzenie statusu dokumentu na smartfonie.

– W dobie coraz większej mobilności przedsiębiorców, chcieliśmy sprawić, aby sprawy księgowo-rachunkowe były jeszcze prostsze i mniej angażujące. Nie trzeba już włączać komputera, by korzystać z najważniejszych funkcji inFakt.pl oraz posiadać skanera, by przesłać do nas fakturę. Wystarczy tylko smartfon i aplikacja. (…) Upraszczanie życia przedsiębiorcom jest naszą myślą przewodnią – mówi Wiktor Sarota, prezes inFakt.pl.

Reklamy