Reklamy
Aktualności

Konkurs dla startupów: Biznes w Niemczech

Od 1 kwietnia można zgłaszać filmiki konkursowe do udziału w projekcie Biznes w Niemczech. Do wygrania jest 3 miesięczna akceleracja biznesu w sieci Business Link oraz udział w 3-dniowej wizycie edukacyjnej w Monachium. Wartość nagród to 10 tys. zł.

W czerwcu jury konkursu wyłoni autorów 5 najlepszych pomysłów, które zostaną zaproszone na wyjazd studyjny do Monachium. Organizatorzy pokrywają koszty transportu, noclegów, tłumacza oraz organizują interesujące biznesowe spotkania z praktykami na terenie Bawarii. Każdy z laureatów otrzyma też 3-miesięczny pakiet usług w akceleratorze AIP Business Link.

Celem projektu jest poznanie przez młodych przedsiębiorców zasad działania przedsiębiorstwa w strefie euro oraz na rynku niemieckim. Partnerem projektu jest Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Aby wziąć udział w projekcie należy nagrać krótki filmik z prezentacją swojego pomysłu lub usługi, który autor chciałby wprowadzić na rynek niemiecki. Filmik należy wysłać korzystając z formularza zamieszczonego na stronie www.bizneswniemczech.pl

Reklamy