Reklamy
Aktualności

Konkurs: zrób newsletter, wygraj iPada od GetResponse

Użytkownicy GetResponse mogą korzystać z gotowych szablonów newsletterów lub różnych layoutów wiadomości. Każdy z nich zawiera różne warianty rozmieszczenia treści i grafik, które za pomocą kilku kliknięć można przebudować dodając do nich nowe kolumny tekstu, przyciski social media i grafiki. W ten sposób można zrealizować niemal każdą wizję newslettera – bez względu na markę lub branżę firmy.

Dodatkowo, funkcja drag’n’drop (przesuń i upuść) uprości edycję grafik do minimum. Pozwala ona z łatwością przesuwać, kopiować, zapisywać czy zmieniać rozmiar zdjęć i grafik, dzięki którym wiadomości nabiorą żywych i przykuwających wzrok barw. Kreator umożliwia również powrót do poprzedniej wersji tworzonej wiadomości – bez ryzyka utraty tej aktualnej. Dzięki temu można porównywać i tworzyć alternatywne wersje wiadomości. Poza tym, każdy element tworzonej wiadomości można zapisać i wykorzystać w kolejnych newsletterach.

GetResponse ogłosił specjalny konkurs – aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć newsletter i zgłosić go do rywalizacji. Szczegóły na stronie konkursu.

Reklamy