Reklamy
Aktualności

Konkursy: Business Startup Project

Będzie się składał z serii warsztatów edukacyjno-doradczych. Pierwszy etap to bezpłatne, ogólnodostępne warsztaty Creative Lab, które odbędą się na terenie całego kraju między listopadem 2011, a lutym 2012 roku. Będą one związane z najistotniejszymi aspektami zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz pozyskiwania funduszy na realizację swoich celów. To również przepustka do kolejnych etapów konkursu dla najaktywniejszych uczestników.

Drugi etap będzie praktycznym wprowadzeniem swoich pomysłów w życie i zostanie podzielony na trzy składowe projektu. Pair Work – okres intensywnego dopracowywania pomysłu biznesowego oraz doradztwa w zakresie analizy rynkowej oraz przygotowywania kampanii marketingowej – wszystko pod okiem doświadczonego mentora. AIP Pitch – cykl twórczych spotkań z inwestorami i ekspertami, połączony z prezentacją i oceną kształtujących się modeli biznesowych. Preinkubacja – dwumiesięczny okres testowania pomysłu przy wsparciu infrastruktury i pracowników AIP. Ten etap pozwoli wyłonić 10 najlepszych uczestników programu.

Zakończeniem Business Startup Projekt będzie Final Biznes Mixer, czyli wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród. Będzie też możliwość spotkania się z inwestorami pragnącymi rozpocząć współpracę z obiecującymi młodymi przedsiębiorcami.

Szczegóły na stronie www.startkreatywni.pl

Reklamy