Aktualności

Marketing Wizards Group wprowadza program afiliacyjny dla swoich klientów

MW Network, program afiliacyjny premium stworzony przez Marketing Wizards Group, to dodatkowy kanał promocji w sieci z naciskiem na jakość prowadzonych działań i reklamy. Program dociera do witryn long-tailowych, czyli serwisów specjalistycznych i blogów o małym ruchu, ale wysokim dopasowaniu do tematyki kampanii. Program afiliacyjny MW Network to nowa usługa w ofercie Marketing Wizards Group.

MW Network skupia serwisy o dużym potencjale sprzedażowym, które są odwiedzane przez użytkowników o sprecyzowanych zainteresowaniach, poszukujących w sieci konkretnych informacji i rozwiązań.

– Powstanie MW Network jest odpowiedzią na potrzeby naszych dotychczasowych klientów, którzy poszukiwali sieci afiliacyjnych dbających o jakość prowadzonego ruchu i dopasowania swoich reklam do tematyki serwisów, w których się ukazują. Prowadząc kampanie w ramach MW Network skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości ruchu, który rozliczamy wyłącznie za efekt – komentuje Marcin Pogroszewski, Partner & Managing Director w Marketing Wizards Group. – Dedykowany zespół w naszej firmie dba o rozwój sieci i elastyczność zarówno we współpracy z klientami jak i współpracującymi serwisami – dodaje.

W ramach MW Network Marketing Wizards Group obsługuje już potrzeby afiliacyjne m.in.: Wonga.com, Westwing Home & Living Polska czy Travelist.

Do programu można przystąpić po zarejestrowaniu się na network.marketingwizards.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com