Aktualności

Paczkomaty InPost w Kolumbii

Rafał Brzoska Grupa Integer

Grupa Integer.pl – właściciel Paczkomatów InPost – zwyciężyła w przetargu organizowanym przez kolumbijskiego narodowego operatora pocztowego i do końca 2014 roku rozstawi w tym kraju 100 maszyn.

Kolumbia to już 19 kraj, w którym pojawią się Paczkomaty InPost, oraz drugie – po Chile – państwo z Ameryki Południowej, korzytające z polskiego rozwiązania. Produkt Grupy Integer.pl dobrze przyjął się na tym kontynencie – według ankiety przeprowadzonej wśród klientów Correos de Chile, skłonność do polecania Paczkomatów znajomym wyniosła aż 97%.

– Ameryka Południowa to region świata, w którym e-handel rośnie w niesamowitym tempie, dlatego rozpoczęcie współpracy z kolumbijskim partnerem jest dla nas kolejną znakomitą informacją. Nasze Paczkomaty staną dzięki temu w kraju, który w ciągu ostatnich 5 lat odnotował czwarty, najwyższy wzrost internetowego handlu na świecie! E-commerce w Kolumbii zwiększył się w tym czasie o imponujące 41%, co oznacza ogromne zapotrzebowanie na wygodną i szybką dostawę towarów – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Ponadto firma sfinalizowała również transakcję sprzedaży swoich 10 innowacyjnych terminali firmie Aeropost – czołowemu operatorowi e-commerce funkcjonującemu na terenie Ameryki Środkowej i Wysp Karaibskich. Dzięki temu w najbliższych miesiącach pierwsze Paczkomaty zostaną rozlokowane na Kostaryce, w Salwadorze oraz Gwatemali.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com