Reklamy
Aktualności

Piątkowo: Grzegorz Marczak zakłada się z YetiPay i Virtualo

Zakład startuje 11 maja i potrwa 14 dni do 24 maja 2012. 10 maja rozpoczęły się Warszawskie Targi Książki – największe święto wielbicieli literatury, podczas których zaprezentowany zostanie program afiliacyjny z widżetem transakcyjnym Hot Deal 24 dla posiadaczy stron internetowych i blogów z opcją płatności przez YetiPay. Będzie on dostępny po zakończeniu akcji z Antyweb.pl

O zakładzie Grzegorz Marczak mówi tak: – W Polsce ebooki to nadal zagadnienie, które potrzebuje promocji, edukacji i, przede wszystkim, lepszych cen. Jest to natomiast z pewnością nieunikniona zmiana, która nie tylko wpływa na obyczaje, ale również na to, jak książki są czytane, jak są sprzedawane i dostarczane czytelnikom. Te trzy elementy z pewnością niedługo doceni każdy fan dobrej literatury. Mam nadzieję, że dzięki naszemu zakładowi trochę więcej ludzi zainteresuje się ebookami, a dzięki świetnym cenom wiele osób skusi się na dobrą książkę i przekona do ebooków. Oczywiście sprzedaż 1000 pozycji będzie bardzo trudna, dlatego Yeti Pay już powinno zakładać ciepły kożuszek, białe kozaki i wyruszyć do sklepu po mojego iPada – dodaje.

Jeżeli Grzegorz wygra zakład – otrzyma najnowszego iPada3. Jeśli przegra – dwóch Czytelników bloga Antyweb, którzy zakupią ebooki podczas akcji i podzielą się pomysłowym wpisem na Facebooku, dostanie iPady2.

Reklamy