Reklamy
Aktualności

Proseed: numer 24 już na rynku!

Do skrzynek subskrybentów trafia właśnie najnowszy, 24 numer Proseeda. Z okładki patrzy na Szymon Grabowski – w pierwszą firmę zainwestował 200 $, milionerem został przed 20-stką. W środku czekają kolejne wywiady – z doskonale znanym Zbigniewem Niemczyckim i z Viktorem Arderikhinem, który właśnie zaczyna podbijać Europę.

Co poza tym? Dowiecie się jak robić biznes w Rosji, zwiększyć sprzedaż dzięki rekomendacjom, założyć fundusz VC i po co wchodzić na NewConnect. Poznacie historię startupu, który wygrał wojnę z gigantem rynku IT, ba! – powiemy jak to zrobił i dlaczego musiał walczyć. Poza tym jak zwykle wydarzenia, nowości, przegląd miesiąca i felietony – o miłości w biznesie, o tym, że korporacja nie musi być Mordorem, dlaczego spodziewać się niespodziewanego. Na koniec 104 stron soczystej biznesowej lektury – porady Lucasa i fejspalm Wesołowskiego.

Równocześnie wprowadzamy kilka istotnych zmian. Dostęp do niektórych artykułów będzie płatny, ale wprowadzamy model prenumeraty. Dzięki niemu co miesiąc dostaniecie dostęp do wszystkich treści, wersji audio (która „normalnie” kosztuje 9,90 zł) z bonusami, wersji epub i dostęp do archiwum (dopinamy ostatnie szczegóły).

Jeżeli szukasz wartościowych inspiracji i unikalnych informacji, które pozwolą rozwinąć Twój biznes, dołącz do grupy naszych czytelników. Zamów jeden z pakietów na www.proseedmag.pl/prenumerata.

Reklamy