Reklamy
Aktualności

Rusza sprzedaż stoisk na wrześniowe Targi eHandlu

Już we środę, 19 czerwca o godz. 12:00 rusza sprzedaż stoisk na V Targi eHandlu, które odbędą się 23 i 24 września br. Targi połączone będą z konferencją Ecommerce Trends i odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Połączenie dwóch najważniejszych wydarzeń w branży e-commerce: Targów eHandlu oraz Konferencji Ecommerce Trends stworzy unikalną okazję do spotkania branżowego na skalę, o jakiej jeszcze kilka lat temu nie moglibyśmy nawet pomarzyć. Cały e-handel w jednym miejscu – to wizja, która kusiła nas od dawna – mówi Agnieszka Świtkowska , co-founder NoNoobs.pl

23 września, podczas VIP DAY, uczestnicy konferencji Ecommerce Trends, zaproszeni goście specjalni oraz przedstawiciele świata biznesu będą mogli spotkać się z ponad 120 wystawcami Targów eHandlu – jeszcze przed ich oficjalnym otwarciem. – Taka modyfikacja formuły pozwoli zarówno wystawcom jak i zwiedzającym na prowadzenie rozmów biznesowych w bardziej komfortowych warunkach. Przy okazji wystawcy będą mogli wczuć się w klimat targowy i przygotować na wyzwania dnia kolejnego – twierdzi Adam Zygadlewicz, Prezes Fundacji Polak 2.0, organizatora targów.

Dzień później – 24 września, ponad 120 firm zaprezentuje najlepsze produkty i usługi wspierające handel przez Internet podczas oficjalnego, otwartego, dnia targowego. Będzie to najlepsza okazja, aby dotrzeć ze swoją ofertą do ponad 2 tys. przedstawicieli sklepów internetowych i managementu.

Edycja jesienna Targów to również czas przyznania Ekomersów – rok temu Najlepszą platformą sklepową okrzyknięto platformę Shoper, Operatorem logistycznym dla e-handlu – Inpost. Najlepszym narzędziem wspierającym komunikację e-sklepu okazał się Freshmail, a systemem płatności – PayU. Debiutem 2012 roku zostało narzędzie do monitoringu wypowiedzi Internautów – Brand24. Co przyniosą Ekomersy 2013? Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się podczas Wieczoru branżowego 23 września.

Równolegle do targów trwać będzie 2-dniowa konferencja Ecommerce Trends Jesień 2013. Dzięki ponad 40 prezentacjom prowadzonym przez ekspertów z Polski i zagranicy będzie można zdobyć praktyczną wiedzę, która umożliwi rozwijanie biznesu także poza tradycyjnymi kanałami. W ramach konferencji przewidziany jest panel dyskusyjny z przedstawicielami międzynarodowej organizacji branżowej Ecommerce Europe i zaangażowanych w tworzenie e-Izby ecommerce Polska.

Sprzedaż i rezerwacja stoisk: http://targiehandlu.pl/booking

Aby wziąć udział w konferencji, zarejestruj się na: www.ecommercetrends.pl/rejestracja-na-konferencje

 

Reklamy