Reklamy
Aktualności

TaxCare: zniżki na kuriera

Ile można oszczędzić? Przykład: stawka za przewóz paczki do 30 kg na terenie Polski w jednej z firm kurierskich to 52 zł; stawka preferencyjna – 10,69 zł, cztery dychy zostają w kieszeni.

Klienci Tax Care nie mają obowiązku wypracowywania limitów, które standardowo narzucają firmy kurierskie podmiotom, które korzystają u nich z lepszych warunków cenowych.

Kolejnym udogodnieniem jest sposób korzystania z usługi. Przykładowo, gdy po zalogowaniu do systemu księgowego Tax Care przedsiębiorca odnotuje, że wystawiona przez niego faktura została opłacona przez odbiorcę, może zlecić wysyłkę towaru klikając w opcję „wyślij”. Zostanie wówczas automatycznie przekierowany do swojego konta w Globkurierze, a tam, w zależności od tego co chce przewieźć, gdzie i w jakim terminie, wybierze najkorzystniejszą dla siebie opcję i złoży zlecenie, a później będzie mógł śledzić, co dzieje się z jego przesyłką.

Globkurier pośredniczy w sprzedaży usług kurierskich oraz świadczy usługi dodatkowe np. przygotowanie dokumentacji celnej. Globkurier współpracuje z 25 przewoźnikami krajowymi i zagranicznym, w tym z największymi firmami, takimi jak: DHL, UPS czy DPD, a także kilkuset lokalnymi firmami transportowymi.

Reklamy