Reklamy
Aktualności

Twoja firma szybko się rozwija? Zgłoś się!

Trwa rejestracja do tegorocznej edycji konkursu Deloitte „Technology Fast 50”. Ranking ma nie tylko wyróżnić najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej. Jest też świetną okazją do promocji młodych spółek.

Zgłaszać mogą się zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i te, które niedawno rozpoczęły działalność. – Technology Fast 50 jest jednym z tych zestawień, które ze względu na swój obiektywizm cieszą się uznaniem w świecie biznesu. Spółki, które zgłaszają swój akces odnoszą duże sukcesy na rynku, na którym działają i to nie tylko w regionie, ale także w całej Europie – twierdzi Jakub Bojanowski, Partner Deloitte odpowiedzialny w Polsce za sektor Technologii, Mediów i Telekomunikacji.

Konkurs Deloitte zawiera kategorię główną „Technology Fast 50” oraz dwie podkategorie: „Wschodzące Gwiazdy” i „Wielka Piątka”. Zwycięzców typuje się w oparciu o procentowy wzrost przychodów operacyjnych w analizowanych latach. Aby wziąć udział w konkursie firma powinna spełniać następujące kryteria:

• opracowywać lub wytwarzać autorskie technologie i/lub ponosić istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe,
• posiadać strukturę własności, która wyklucza udziały większościowe inwestorów strategicznych,
• posiadać siedzibę w jednym z krajów uczestniczących w programie,
• kryteria finansowe oraz historia działalności:

zasady

Polskie firmy od lat dominują w rankingu. W 2012 r. w zestawieniu uplasowało się ich 37 we wszystkich kategoriach, o 9 więcej niż rok wcześniej. 28 z nich wyróżniono w głównej kategorii „Technology Fast 50”, 9 w podkategorii „Wschodzące Gwiazdy”. Rodzime spółki stanowiły 54 proc. wszystkich podmiotów obecnych w ubiegłorocznym rankingu, a w pierwszej dziesiątce „Technology Fast 50” znalazło się ich sześć.

Zarejestrować możesz się na stronie: www.deloitte.com/fast50ce. Masz na to czas do 15 lipca 2013 r.

Firmy, które spełnią kryteria kwalifikacji, wezmą automatycznie udział w ogólnoeuropejskim rankingu „Deloitte EMEA Technology Fast 500”.

Udział jest bezpłatny.

Zdjęcie w nagłówku artykułu zostało udostępnione dzięki uprzejmości serwisu fotolia.com (© sdecoret).

Reklamy