Reklamy
Aktualności

Virgin Mobile: start 22 sierpnia, płatności obsłuży PayU

Sieć komórkowa Virgin Mobile za 2 dni rozpoczyna działalność w Polsce. Za obsługę płatności za doładowania telefonów i sprzedaż starterów nowego operatora odpowiedzialne będzie PayU.

Virgin Mobile powstała w 1999 r. w Wielkiej Brytanii. Obecnie z jej usług korzysta niemal 20 mln użytkowników w dziewięciu krajach.

Konsumenci mają skorzystać na wejściu sieci Virgin Mobile do Polski, otrzymując atrakcyjne ceny, doskonałą obsługę i przejrzysty system opłat. Startery (samą kartę z numerem lub telefon z kartą gratis) można zamówić przez Internet, płacąc kontem PayU, lub kupić w kioskach, salonach prasowych, na stacjach benzynowych oraz sieciach handlowych.

Zasilenia telefonu również można dokonać na kilka sposobów: przez Internet, elektronicznie w wybranych punktach sprzedaży lub za pomocą karty zdrapki. Do każdego doładowania telefonu Virgin Mobile dodaje 50% jego wartości.

Virgin Mobile to jeden z projektów ekscentrycznego miliardera Richarda Bransona, którego imperium skupia obecnie około 400 firm – od telefonii komórkowej i mediów, poprzez transport, turystykę i podróże, usługi finansowe, hotelarstwo, zdrowie i fitness, aż po technologie odnawialne i turystykę kosmiczną. Grupa Virgin zatrudnia ponad 50 tysięcy pracowników w 35 krajach. Łączne przychody Grupy Virgin w 2011 r. przekroczyły poziom 13 miliardów funtów brytyjskich (GBP), co stanowi ok. 20 miliardów dolarów.

Reklamy