Aktualności Biznes

Vivid Games rozpoczyna sprzedaż Real Boxing w Korei Południowej

Od dzisiaj Real Boxing dostępny jest dla posiadaczy komputerów PC w Korei. Gra dystrybuowana jest za pomocą sieci sprzedaży firmy SKT, co jest następstwem ramowej umowy o współpracy podpisanej z firmą Ubitus.

SKT to operator sieci komórkowej, wchodzący w skład jednego z największych koreańskich czeboli. – Gra sprzedawana będzie na zasadzie subskrypcji, bo ten model sprzedaży jest w Korei bardzo popularny. Użytkownik będzie mógł wykupić dostęp do Real Boxing na 3, 7 i 30 dni. – tłumaczy Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

W Korei gra pojawi się w dystrybucji również poprzez firmy LG Uplus oraz KT Corporation. Ta pierwsza powstała z połączenia LG Telecom, LG Dacom i LG Powercomm i jest największym dostawcą usług telekomunikacyjnych oraz pierwszym w kraju operatorem 4G LTE. KT Corporation to największy w Korei operator komórkowy.

Przypomnijmy, że dzięki ramowej umowie o współpracy z tajwańską firmą Ubitus, Real Boxing w wersji PC trafi także do sieci sprzedaży azjatyckiego partnera na terenie Chin, Tajlandii, Tajwanu i Hong Kongu. W Chinach będzie dostępny m.in. w portalu Alibaba.com.

Specjalnie z myślą o rynkach azjatyckich Vivid Games przygotował dedykowaną, zmodyfikowaną wersję Real Boxing dla użytkowników komputerów PC w Azji. Wykorzystuje ona nowoczesną technologię streamingu, która za pomocą „chmury” umożliwia strumieniowe przesyłanie multimediów do komputerów i urządzeń multimedialnych znajdujących się w domu.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com