Reklamy
Aktualności

YetiPay: 100 000 transakcji

Do tej pory magazyn „Press” można było kupić jedynie jako e-wydanie lub w formie papierowej. Dzięki mikropłatnościom YetiPay czytelnicy miesięcznika dostali kolejną możliwość: za pomocą dwóch kliknięć, bez opuszczania strony, mogą wykupić dostęp do wybranych artykułów z najnowszego wydania. Koszt pojedynczego artykułu to jedyne 1,90 zł. Ponadto mikropłatności YetiPay umożliwiają zakup e-wydania miesięcznika bezpośrednio na stronie Press.pl.

W dniu oficjalnego debiutu na Press.pl, w niecały rok funkcjonowania na rynku, mikropłatności YetiPay zanotowały 100-tysięczną transakcję.

Dziennie YetiPay notuje około 600 nowych rejestracji oraz 1500 transakcji. System, oprócz wdrożenia na Press.pl, umożliwia m.in. zakup e-booków z Woblink MobiStore bezpośrednio z poziomu urządzenia Kindle, dostęp do artykułów internetowego wydania tygodnika „Wprost”, filmów na ipla.tv, e-booków na bezkartek.pl czy muzyki na iPlay.pl. YetiPay jest dostępny także na Spider’s Web i około 400 innych blogach, gdzie widoczny jest przycisk „doceń z Yeti” oraz na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i kilku innych fundacji, które udostępniają opcję „podaruj z Yeti”.

Reklamy