Reklamy
Aktualności

Z notek Proseeda, czyli subiektywne podsumowanie tygodnia

Z notek Proseeda, czyli subiektywne podsumowanie tygodnia. Foto: sxc.hu

Chyba pierwszy tydzień, w którym nic nie piętnujemy. Ha, to zadanie dla Was 🙂 Co Wam w tym tygodniu nie pasowało, co Was wkurzyło?

Ja tymczasem o pozytywach. Start tygodnia: WellCommerce od Divante. Po pół roku pracy i testów rusza nowa platforma sklepów internetowych. Ekipa ma know how i wydaje się, że wie co robi 🙂 WellCommerce zapewnia wszystko, co potrzebne do otworzenia i działania sklepu internetowego. Hosting, płatności, szablony. Całość da się ponoć uruchomić w kwadrans. Trzymamy kciuki, bo rynek trudny, ale kilkunastu klientów WellCommerce miało już w chwili startu. Mamy nadzieję, że namiesza trochę na rynku e-commerce.

Rozruch tygodnia: branża po wakacyjnej stagnacji wkracza radośnie w erę kolejnych spotkań. Nie chcemy opiniować, które ważniejsze i lepsze, wybierzcie te, które Wam pasują – zajrzyjcie na proseedmag.pl/wydarzenia. Macie rację – zawarłem w tym poważny element autoreklamy ;), ale naprawdę w nadchodzącym czasie odbędzie się kilkanaście ciekawych i ważnych imprez. Chciałbym wymienić choć te, które objęliśmy patronatem, ale jest ich zbyt dużo!

Nadzieja tygodnia: Upriser – nowy projekt seedowy z Krakowa. Rozpoczął się nabór projektów do inicjatywy Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. Uposer przyciąga przede wszystkim znanymi nazwiskami, za którymi stoi duża suma doświadczeń. Sprawdźcie sami na Upriser: znane nazwiska w projekcie.

Minus tygodnia… Przykro mi, udało mi się dotrzeć na jakąś formę urlopu i dobry humor nie pozwala mi się do nikogo pryczepić. Facebook ciągle powyżej 15$, urzędnicy nie wymyślili nic głupiego. Co u Was? 😉

Konrad Bagiński

Reklamy