Reklamy
Biznes

Bierzemy szybko i przyjemnie – tylko na co?

Co drugi rodak ma jakiś kredyt w banku. Kiedy brakuje nam pieniędzy w portfelu – pożyczamy. Zastanawialiście się kiedyś na co kasę od banku wydajemy najczęściej? Oto lista kredytowych celów Polaków!

Co drugi rodak ma jakiś kredyt w banku. Kiedy brakuje nam pieniędzy w portfelu – pożyczamy. Zastanawialiście się kiedyś na co kasę od banku wydajemy najczęściej? Oto lista kredytowych celów Polaków!

Mieszkanie i wszystko co z nim związane

Kredyty bierzemy zarówno na kupno własnych czterech kątów, jak i na remont domu czy też jego wyposażenie. Do tej kategorii należy więc zaliczyć kredyt hipoteczny, który ma ponad 10% Polaków oraz wszystkie zakupy ratalne np. w sklepach z meblami.

Własne cztery kółka

Samochód również jest jednym z celów Polaków, dla którego są w stanie się zadłużyć. Dlatego też banki wprowadzają do swojej oferty specjalne kredyty samochodowe.

Nowa droga życia

Tak, kredyty na wesele także stają się coraz bardziej popularne. Zamiast latami oszczędzać, młoda para sięga po pomoc z banku, ponieważ to pozwoli im zorganizować wesele w ciągu kilku miesięcy. Wśród części społeczeństwa nadal panuje przekonanie, że ślub to jedyny tak wyjątkowy dzień w życiu, dlatego nie warto na nim oszczędzać.

Piękna opalenizna i drinki z palemką

Cenimy sobie też dobry wypoczynek. Co siódmy Polak bierze bowiem kredyt na wakacyjny wyjazd. Na zagraniczne wakacje dla jednej osoby bez problemu da się zaoszczędzić. Ale jeśli mówimy już o wyjeździe dla pięciu osób, kredyt staje się najlepszym rozwiązaniem.

Gdzie po ten kredyt?

Nikt zapewne nie ma wątpliwości, że powyższe potrzeby wymagają sporych nakładów finansowych. Czy jednak są to dostatecznie duże powody, aby zadłużać się na te cele w banku? Tak, bowiem jeśli dobrze wybierzemy kredyt, śmiało możemy pozwolić sobie właśnie na taką formę finansowania.

A gdzie znaleźć najlepszy kredyt? Można szukać samemu, ale to bardzo czasochłonny proces, zwłaszcza dla kogoś kto mało orientuje się w temacie. Można też skorzystać z pomocy doradcy, ale nie mamy pewności, że naprawdę dobiera nam najlepszą ofertę, a nie próbuje jedynie sprzedać określony produkt. Najlepiej więc skorzystać z gotowych, opracowanych przez specjalistów narzędzi do porównywania.

Takim właśnie narzędziem jest porównywarka kredytów – Rankomat finanse. Znajdziesz tu oferty kredytów przygotowane specjalnie dla ciebie oraz poznasz koszty pożyczania pieniędzy w danym banku. Porównywarka ta posiada szeroki wachlarz usług finansowych. Możesz zatem sprawdzić oferty zarówno kredytów konsumpcyjnych, jak i samochodowych czy też hipotecznych. Kredyt hipoteczny w finanse Rankomat.pl pozwoli ci bezpiecznie wybrać ofertę na zakup wymarzonego domu, a samochodowy sfinansować kupno wymarzonego modelu.

Nie patrz dłużej jak inni spełniają swoje marzenia! Porównaj warunki kredytów i czerp radość z realizacji swoich planów! Wszak pieniądze są dla ludzi…

Reklamy