Reklamy
Biznes

Grupa Creamfinance druga w rankingu firm z najszybciej rosnącymi przychodami w Europie

Creamfinance, międzynarodowa grupa finansowa specjalizująca się w mikropożyczkach internetowych, znalazła się na liście Inc. 5000 Europe wśród firm prywatnych z najszybciej rosnącymi przychodami w Europie. Z wynikiem 4542 proc. wzrostu przychodów w ciągu ostatnich trzech lat, Grupa Creamfinance zajęła drugie miejsce w rankingu amerykańskiego magazynu Inc.

Według rankingu Inc. 5000 Europe, Creamfinance jest najszybciej rozwijającym się dostawcą usług finansowych w Europie. Tak dobre wyniki Grupa osiągnęła przede wszystkim dzięki wykorzystaniu niskokosztowego modelu działalności do efektywnej ekspansji na rynkach lokalnych. Założona w 2012 r. firma rozszerzyła działalność na sześć państw i obecnie znajduje się w TOP5 największych kredytodawców na każdym ze swoich lokalnych rynków.

– Znalezienie się na liście Inc. 5000 jest naszym kolejnym wielkim osiągnięciem. Jest to potwierdzenie, że zmierzamy do celu jakim jest uczynienie z Creamfinance wiodącej światowej firmy w sektorze pożyczek internetowych – mówi Matiss Ansviesulis, Prezes Creamfinance. – Zdobycie tak wysokiej pozycji w rankingu świadczy także o skuteczności naszego innowacyjnego podejścia. Użycie najbardziej zaawansowanych technik scoringowych na podstawie analizy danych on-line zapewnienia naszym konsumentom coraz  wygodniejszydostęp do szybkich pożyczek  – dodaje Matiss Ansviesulis.

Creamfinance koncentruje się na udzielaniu kredytów za jednym kliknięciem oferując klientom kredyty konsumenckie w szybki i wygodny sposób. W Polsce, która jest głównym rynkiem, Creamfinance oferuje produkty w trzech markach: LendOn.pl, extraportfel.pl oraz Retino.pl adresowanych do różnych grup klientów. Od listopada ubiegłego roku główna siedziba Grupy znajduje się w Warszawie.

Creamfinance

Reklamy