Biznes

Impakt wyłącznym dystrybutorem marki Thrustmaster

Od marca br. Impakt ma wyłączność na dystrybuowanie na terenie Polski produktów marki Thrustmaster – producenta high-endowych kierownic do gier.

 

Jednak kierownice dla graczy to nie jedyne dostępne produkty, bowiem w ofercie wspomnianej firmy – a co za tym idzie także i Impaktu – są joysticki, gamepady, słuchawki czy akcesoria do symulatorów.

 

Warto przy tym wspomnieć, iż współpraca Impaktu z firmą Guillemot – do której należy Thrustmaster – trwa już od września 2015 r, a więc oba podmioty zdążyły przez ten czas wypracować właściwe kanały komunikacji, jak i zyskać wzajemne zaufanie.

 

Coraz większa liczba graczy nie ogranicza się wyłącznie do grania na klawiaturze i myszce – posiadanie pada to na chwilę obecną standard, ale i inne gamingowe sprzęty cieszą się rosnącą popularnością. Zwłaszcza fani wyścigów i symulatorów chcą doświadczyć  większego realizmu. Na tę potrzebę od lat odpowiadania właśnie Thrustmaster.

 

 

O Impakt

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów komputerowych, sieciowych i elektroniki użytkowej rozpoczął swoją działalność w 1997 r. Firma szybko się rozwija rozszerzając swoją aktywność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Od wielu lat jest dystrybutorem globalnych marek gamingowych dostarczając najnowsze rozwiązania na polski rynek.

 

Spółka jest systematycznie nagradzana za stabilny i ambitny rozwój. W latach 2007-2009, 2012-2013 oraz 2015-2016 r. została uhonorowana przez „Puls Biznesu” nagrodą „Gazele Biznesu”. W roku 2013 i 2014 otrzymała prestiżową nagrodę „Diamenty Forbesa” w kategorii firm najszybciej zwiększających swoją wartość.
 

Źródło obrazka: [internet]

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com