Reklamy
Biznes

Ponad 1500 klientów Fachowcy.pl Ventures

W lipcu grono klientów notowanej na NewConnect spółki Fachowcy.pl Ventures S.A. powiększyło się o 93 firmy. Łącznie według stanu na 1 sierpnia z abonamentowej usługi obecności w Internecie korzysta aż 1550 Klientów, czyli o 170% więcej niż przed rokiem.

Spółka dostarcza technologię wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji używane do pozyskiwania zleceń z Internetu, głównie dla małego i średniego biznesu. Pod względem liczby podpisanych nowychumów abonamentowych lipiec jest najlepszym miesiąc tego roku.

Przed rokiem liczba klientów, korzystającą z abonamentowej usługi wynosiła 575, a w samym lipcu podpisano 113 nowych umów abonamentowych. Wynik przed rokiem był realizowany przez grupę kilkudziesięciu handlowców. Sprzedaż w lipcu pokazuje, że istotnie wzrasta efektywność liczona handlowca. Cztery tygodnie temu za sprzedaż odpowiedzialna było 18 osób, a w ciągu miesiąca ich liczba wzrosła do 25. Wzrasta również sama wartość sprzedanego pakietu – w ubiegłym roku było to około 2800 zł, w lipcu 2016 r. to już blisko 3500 zł.

– Przyśpieszyliśmy tempo pozyskiwania klientów, których liczba obecnie jest wyższa o 170% niż przed rokiem. W kolejnych miesiącach tempo przyrostu nowych klientów będzie jeszcze wyższe w dużej mierze dzięki wzrostowinaszej efektywności i planowanemu powiększeniu naszego zespołu sprzedażowego. Do końca przyszłego miesiąca liczba handlowców zwiększy do 35 osób a w czwartym kwartale blisko 50. Podtrzymując takie tempo rozwoju pewnie zmierzamy do naszego tegorocznego celu: przekroczenia liczby 2,4 tys. klientów – powiedział Piotr Surmacki, Prezes Fachowcy.pl Ventures.

Całkowita wartość umów z klientami podpisanych w lipcu 2016 r. wyniosła ponad 306 tys. zł netto. Przychódgenerowany przez poszczególnych klientów różni się w zależności od wybranego planu abonamentowego.

Fachowcy.pl Ventures S.A.

Reklamy