Reklamy
Biznes

Wrocławska firma Finansową Marką Roku 2016

To kolejna nagroda dla wrocławskiej firmy specjalizującej się wdoradztwie finansowym. Prestiżowe wyróżnienie Finansowa Marka Roku 2016 przyznawane jest od 8 lat przez redakcję „Gazety Finansowej”. Mają na nie szansę firmy, które w wyróżniają się na rynku standardem ijakością usług.

Futuro Finance zdobyło tytuł Marki Roku 2016 w kategorii Doradztwo Finansowe. Kapituła konkursowa doceniła także strategię rozwoju marki, zakładającą obecność w każdym mieście wojewódzkim oraz wprowadzanie modelu franczyzowego. Ważnym aspektem w ocenie była takżeelastyczność i dywersyfikacja oferowanych produktów, wyjątkowe podejście do zatrudniania oraz rozwoju pracowników. Duży wpływ na wyróżnienie firmy nagrodą miał także fakt tworzenia nowych miejsc pracy: do końca 2016 r. będzie ich dodatkowo 270, czyli  ponad 350 proc. więcej niż obecnie.

Futuro Finance konsekwentnie od 5 lat buduje pozycje lidera, wdrażając i realizując plan rozwoju. Firmę wyróżnia już sam model biznesowy. Zarządzana jest przez Agatę Brucko-Stępkowską, jedyną kobietę z Dolnego Śląska nominowaną do tegorocznego tytułu Bizneswoman Roku. Prezes spółki została wyróżniona w wielu konkursach i plebiscytach, m.in.: Perły Biznesu i Kobiece Twarze. Firma zdobyła m.in. tytuły: OdpowiedzialnyPracodawca – Lider HR, Menadżer Roku, Lider w branży finansów. Z kolei projekt WorkLevelUp otrzymał nagrodę Przyjaznej Rekrutacji.

W gronie laureatów konkursu Finansowa Marka Roku 2016 znalazły się też firmy IdeaMoney w kategorii faktoring, Kaczmarski Group w kategorii zarządzanie, Provident w kategorii pożyczka gotówkowa, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska w kategorii dom maklerski oraz EFL z Grupy Credit Agricole w kategorii leasing.

Marcin Skarżyński

Reklamy