Reklamy
Know How

PayTrade International Club i nowa wizja przedsiębiorczości

Czy Polska będzie kiedyś krajem przyjaznym dla biznesu? PayTrade pokazuje, że tak.

Każdy, kto funkcjonuje w środowisku biznesowym w Polsce wie, że w dzisiejszych czasach prowadzenie działalności nie jest prostą sprawą. Trudności czekają na przedsiębiorcę już podczas rejestracji firmy. Później kolejno musi on przechodzić przez wysokie podatki, masę prawnych i podatkowych zawiłości, w dodatku wciąż się zmieniających.

– Chcemy zmieniać oblicze polskiego biznesu. Wierzymy, że zmiana jest w zasięgu ręki. To kwestia edukacji od podstaw – mówi Łukasz Sawa, CEO PayTrade International Club.

Czym jest klub i jak działa? PayTrade to społeczność zrzeszająca dziś ponad 1000 przedsiębiorców.  Edukuje, dostarcza gotowych produktów, wspierających biznes i daje szansę na zmianę.

Wsparcie dla biznesu

Każdy klubowicz, dołączając do PayTrade, zyskuje stały i nielimitowany dostęp do produktów m.in. spersonalizowanych pakietów internetowych i  porad prawnych. Klub posiada partnerów – firmy, będące liderami w swoich branżach, oferujące między innymi zakup metali szlachetnych, kantor walutowy, innowacyjne produkty inwestycyjne w USA, usługi prawne, księgowe oraz doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej czy obsługę marketingowo – reklamową.

Edukacja

W kwietniu powstał także innowacyjny projekt „Szkoła Biznesu PayTrade”. – Regularnie spotykamy się w różnych miastach Polski z przedsiębiorcami, pragnącymi zmian i nowej jakości. Nasze doświadczenia pokazują, że taka edukacja jest potrzebna – już na najbardziej podstawowych szczeblach powinno się więcej mówić o przedsiębiorczości, zarządzaniu budżetem, uczyć odpowiedzialności finansowej. Na szczęście na naukę nigdy nie jest za późno. Wyznajemy zasadę, że w każdym momencie możemy całkowicie odmienić swoje życie, wystarczy tylko zrobić pierwszy krok i odważyć się na zmianę – kontynuuje Łukasz Sawa.

 

Untitled 1

 

W każdy poniedziałek na kanale Szkoły Biznesu PayTrade oraz facebookowym profilu klubu publikowana jest kolejna odsłona cyklu. Dotychczas ukazały się odcinki traktujące np.: o dywersyfikacji finansowej, optymalizacji podatkowej czy inflacji.

Zmiany

Czy w Polsce prowadzenie biznesu będzie kiedyś opłacalne i przyjemne? Łukasz Sawa uważa, że tak: „Wszystko jest w naszych głowach. Jeśli zmienimy nasze myślenie, będziemy w stanie zmienić realia. Kluczem do sukcesu jest wiedza, dlatego głównym zadaniem naszego klubu jest edukacja i pokazywanie rozwiązań, z których często przedsiębiorcy nawet nie zdają sobie sprawy. My jesteśmy po to, żeby to zmienić. Będziemy o tym mówić, nagłaśniać temat. Zaczyna się przełom. Ludzie już nie chcą być bierni.”

 

Untitled 2

 

Starania klubu w ostatnim czasie doceniło między innymi Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe, wyróżniając go prestiżowym EuroCertyfikatem. Posiadanie tego wyróżnienia jest sygnałem dla innych – pokazuje, że mają do czynienia z odpowiedzialnymi, uznanymi na rynku firmami i instytucjami.

Wiele można zmienić i wiele można zrobić, by ułatwić ludziom funkcjonowanie w świecie biznesu. PayTrade to pierwszy taki innowacyjny klub, który wdraża te idee w życie. Jak na razie z powodzeniem, a rokowania na przyszłość pokazują, że będzie tylko jeszcze lepiej.

Więcej informacji na paytradeclub.com oraz stronie klubu na Facebooku.

Reklamy