Za pomocą drukarki etykiet drukować można paragony, faktury, znaczniki produktów, identyfikatory oraz inny etykiety wykorzystywane w firmach. Coraz częściej są to więc urządzenia niezbędne do codziennej pracy. Zwłaszcza że stosowane są one w bardzo wielu branżach. Wbrew pozorom nie tak łatwo jest znaleźć etykieciarki najwyższej jakości, które dostosowane będą do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Jaką drukarkę warto więc wybrać? Jednym z popularniejszych wyborów są drukarki etykiet Zebra. Czy faktycznie jest to dobry producent?

Artykuł porusza następujące zagadnienia:

 1. Zebra drukarki etykiet – kim jest producent?
 2. Drukarka do etykiet Zebra – na co zwracać uwagę przy wyborze?
 3. Dlaczego warto postawić na drukarki etykiet Zebra?
 4. Zebra drukarka etykiet – gdzie kupić?

Zebra drukarki etykiet – kim jest producent?

Drukarki etykiet Zebra tworzone są przez producenta, który ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Marka ta zaczęła działać już 1969 roku i nieustannie się rozwijała. Aktualnie Zebra to firma międzynarodowa, która ma partnerów w ponad 100 krajach na świecie. Nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane przez producenta wykorzystywane są w przypadku wielu różnych urządzeń firmowych. Podczas opracowywania systemów zarządzających zasobami, Zebra dba również o środowisko, korzystając z ekologicznych rozwiązań. Duży nacisk kładzie też na wykorzystywanie w projektach opinii klientów.

Drukarka do etykiet zebra – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Pierwszym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę na samym początku jest przeznaczenie drukarki etykiet Zebra. Producent oferuje nam zarówno urządzenia biurowe, jak i półprzemysłowe i przemysłowe. Drukarki biurowe będą mniejsze, bardziej mobilne i kompaktowe. Zazwyczaj mają jednak mniejszą wydajność, niż te przemysłowe, które z kolei są większe i droższe (dają natomiast więcej możliwości). Należy więc zdecydować, jaki rodzaj będzie odpowiedni do naszej firmy. Na co jeszcze powinno się patrzeć podczas wyboru konkretnego modelu? Przede wszystkim na to:

 • jakie porty komunikacyjne posiada dana drukarka do etykiet Zebra,
 • jakie metody drukowania umożliwia dany model,
 • jaki rozmiar etykiet można drukować za pomocą danej drukarki.

Dlaczego warto postawić na drukarki etykiet Zebra?

Każda drukarka do etykiet Zebra posiada ogromną liczbę funkcjonalności. W przypadku tych urządzeń najważniejsze są jednak liczne zalety, które sprawiają, że naprawdę warto wybrać właśnie te etykieciarki. Przemawia za nimi:

 • uniwersalność zastosowań,
 • prosty interfejs ułatwiający obsługę,
 • wytrzymałość (wzmocniona obudowa chroniąca sprzęt w wymagających warunkach),
 • bardzo wysoka jakość druku,
 • zastosowanie nowoczesnego oprogramowania.

Zebra drukarka etykiet – gdzie kupić?

Oryginalne drukarki etykiet Zebra kupować można poprzez stronę internetową netselekt.pl. To sklep online z wieloma profesjonalnymi urządzeniami dla firm. Poza etykieciarkami różnych marek można znaleźć tam również wiele innych produktów w bardzo przystępnych cenach.


Zobacz również

Pomnażaj wygrane z bonusami bukmacherskimi Fortuny
Pomnażaj wygrane z bonusami bukmacherskimi Fortuny
Rolety zewnętrzne, ich funkcje i zalety
Rolety zewnętrzne, ich funkcje i zalety