Posiadanie telefonu na kartę to brak zobowiązań finansowych, bezpieczeństwo i pełna kontrola nad własnymi wydatkami. Dzięki temu, że doładowanie do telefonu kupisz w pobliskim sklepie Żabka, dodawanie środków do swojego konta jest niezwykle proste i można je wykonać podczas codziennych zakupów. Doładowanie Play oraz wielu innych operatorów to niejedyna usługa związana z siecią komórkową dostępna w tych sklepach. We wszystkich punktach można także zarejestrować swój telefon, kupując starter Nju Mobile czy innego operatora.

Starter Nju Mobile można zarejestrować od razu po zakupie

W sklepach sieci Żabka udostępniona została szeroka oferta związana z usługami. Poza możliwością nadawania i odbierania paczek, doładowania licznika typu prepaid, wypłaty i wpłaty gotówki możliwe jest także kupienie i zarejestrowanie karty do telefonu. Zgodnie z ustawą antyterrorystyczną ta czynność musi być wykonana przez każdego, kto kupuje kartę GSM. Starter Nju Mobile czy innego operatora zarejestrować można w Żabce zaraz po jego kupnie.

Wystarczy zabrać ze sobą dowód tożsamości w postaci paszportu czy dowodu osobistego. Po zakupie startera sprzedawca poprosi o imię i nazwisko, PESEL oraz nowy numer telefonu. Dane te są wprowadzane do specjalnej aplikacji i wysyłane bezpośrednio do operatora, dzięki czemu kupujący wie, że nie są one przechowywane w danym punkcie. Rejestrowanie karty GSM jest równie bezpieczne, co doładowanie do telefonu. 

Doładowanie do telefonu kupisz w swoim osiedlowym sklepie

Sieć sklepów Żabka stale się powiększa, dzięki czemu można je spotkać w coraz większej liczbie lokalizacji. Dzięki temu, że Żabki znajdują się na prawie każdym osiedlu, a na niektórych można ich znaleźć nawet kilka, doładowanie do telefonu możesz mieć zawsze pod ręką. Nie musisz odwiedzać punktu swojego operatora, aby kupić doładowanie do telefonu, starter czy też zarejestrować swój numer. Żabka oferuje szeroki zakres usług, które dopasowane są do potrzeb klientów w całej Polsce.

Jak działa doładowanie Play z Żabki?

Doładowanie w Żabce możesz kupić na dowolną kwotę, co daje Ci pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Kupując je, otrzymujesz jednorazowy kod, który należy wprowadzić w swoim telefonie, aby móc cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie. Jest to niezwykle proste, bezpieczne, a także szybkie rozwiązanie dla wszystkich użytkowników telefonów na kartę.


Zobacz również

Pomnażaj wygrane z bonusami bukmacherskimi Fortuny
Pomnażaj wygrane z bonusami bukmacherskimi Fortuny
Rolety zewnętrzne, ich funkcje i zalety
Rolety zewnętrzne, ich funkcje i zalety