Odkurzacz bezprzewodowy to niezastąpiony sprzymierzeniec w dbaniu o porządek! Koniec z płaczącymi się kablami, sprzątaniem zajmującym całe godziny i ciągnięciem ciężkiego urządzenia z pokoju do pokoju. Model bez kabli jest zawsze pod ręką, gotowy do pracy. Wystarczy chwycić go w dłoń i sprawnym ruchem wyczyścić podłogę akurat tam, gdzie zauważysz zabrudzenia. Szybko docenisz lekkość i łatwość prowadzenia takiego sprzętu. Tylko jaki model wybrać, by móc cieszyć się takimi udogodnieniami? Na rynku znajdziesz wiele interesujących propozycji. Dobrze jest jednak zawęzić wybór, określając markę i budżet, który planujesz wydać na nowe urządzenie. Jaki producent będzie strzałem w dziesiątkę? Zwróć uwagę na firmę Tefal i pozytywne oceny produkowanych przez nią sprzętów. Budżet ok. 2000 zł powinien być wystarczający, by wybrać innowacyjny odkurzacz, z którego będziesz korzystać przez długi czas! Mając takie parametry, pora sprawdzić, który model przypadnie ci do gustu najbardziej!

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacze pionowe, bo tak inaczej nazywa się modele bez kabli, to sprzęty, których możliwości bardzo mocno rozwinęły się w ostatnich latach. Dlatego kupując dzisiaj nowe urządzenie, możesz liczyć na dopracowane kwestie związane z czasem działania na pełnym ładowaniu, filtracji powietrza lub odpowiednimi końcówkami w zestawie. By jednak porównać modele z podobnej półki, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, które pomogą ci oszacować przewagi jednego odkurzacza nad drugim. Oto najważniejsze elementy, które warto przeanalizować:

- funkcje odkurzacza: odkurzanie lub odkurzanie i mopowanie;

 • czas pracy na pełnym naładowaniu;
 • czas uzupełniania mocy;
 • waga sprzętu;
 • końcówki dołączone w zestawie;
 • tryby pracy;
 • regulacja mocy;
 • pojemność zbiornika na kurz;
 • odłączany moduł ręczny;
 • ułatwienia przechowywania odkurzacza;
 • design sprzętu.

Parametrów, którym warto się uważnie przyjrzeć, jest sporo. Na szczęście, jeśli zdecydujesz się na urządzenie uznanego producenta, możesz być pewien, że będzie to strzał w dziesiątkę i nieoceniona pomoc przy sprzątaniu.

Polecane odkurzacze Tefal do 2000 zł

W budżecie do 2000 zł możesz postawić na modele, które oprócz odkurzania będą także mopować! To wygodne rozwiązanie. Jak rozpoznać taki sprzęt? W przypadku marki Tefal będą to odkurzacze, które w swojej nazwie zawierać będą słowo „Aqua”. Taka nazwa może też pojawić się wśród wymienionych końcówek dostępnych w zestawie z odkurzaczem.

 • TEFAL Air Force 360 Flex Aqua TY9490 - sprzęt w bardzo dobrej cenie (mniej niż 1400 zł), który odkurza i mopuje jednocześnie. Na pełnym naładowaniu pracuje do 35 minut. Pojemnik zbiornika na kurz to 600 ml. Wśród innowacyjnych rozwiązań warto wymienić wciąganie zabrudzeń przy ruchu głowicy Aqua zarówno do przodu, jak i do tyłu. Zwróć uwagę na elektroszczotkę Power Slim Vision z podświetleniem LED - dzięki niej usuniesz nawet najdrobniejsze cząstki kurzu. Korzystanie z odkurzacza jest niezwykle wygodne dzięki technologii Flex - nie musisz się schylać, by sięgnąć pod meble lub w trudno dostępne miejsca.
 • TEFAL X-FORCE 11.6 Aqua TY9890 - kolejny sprzęt, który jednocześnie odkurza i mopuje. Na pełnym ładowaniu działa do 45 minut. Ma pojemny zbiornik na kurz - aż 900 ml! Znajdziesz tu wiele rozwiązań z opisanego wcześniej modelu, w tym wygodną technologię Flex. Zwróć jeszcze uwagę na dopracowaną filtrację - wypompowywane powietrze jest dokładnie oczyszczone ze szkodliwych zabrudzeń.
 • TEFAL X-FORCE 8.60 TY9690 - to urządzenie nie tylko odkurza, ale również mopuje, wykorzystując przy tym innowacyjne rozwiązania - na przykład technologię Flex. Czas pracy na pełnym ładowaniu to 45 minut, a pojemność zbiornika na kurz - 550 ml. Znajdziesz tutaj warte uwagi końcówki, m.in. szczotkę Power LED Vision, która pomoże ci pozbyć się dokładnie wszystkich zabrudzeń.

Jak łatwo zauważyć, odkurzacze bezprzewodowe Tefal w sklepie MediaMarkt to prawdziwe hity sprzedaży! Dopracowane technologie i szeroki katalog modeli to mocne argumenty na rzecz tego, że każdy znajdzie odpowiedni odkurzacz dla siebie. Potwierdzają to pozytywne oceny praktycznie każdego sprzętu tej marki.


Zobacz również