W pogoni za codziennymi obowiązkami, nie mamy czasu na przemyślane decyzje zakupowe. Ulegamy modzie, idziemy na łatwiznę, kupujemy oklepane ciuchy znanych marek. W efekcie wyglądamy nijako. Szukając swojego stylu, warto wziąć pod uwagę markowe ciuchy żeglarskie Gill Marine. Od razu rzuca się w oczy ich oryginalny wygląd i solidne wykonanie. Znajdź swój styl z żeglarską odzieżą Gill. Na przeciw oczekiwaniom osób uprawiających sporty wodne wychodzi angielski producent odzieży GillMarine. Właściciel marki sam jest żeglarzem i jako praktyk od kilku lat udoskonala ubrania żeglarskie. Zaawansowane technologicznie laboratoria pozwalają tworzyć nowe, innowacyjne tkaniny. Najlepszą rekomendacją dla wspomnianej marki jest fakt, że z ubrań marki GIll korzysta kadra narodowa Anglii. Pogoda każdego dnia potrafi nas zaskoczyć. Kapryśna aura szczególnie daje się we znaki żeglarzom i osobom przebywającym na górskich szlakach. Aktywność fizyczną możemy zachować nawet w najbardziej niesprzyjającej pogodzie. Jest tylko jeden warunek, specjalistyczna odzież sportowa. Wiatroszczelna i wodoodporna odzież żeglarska jest niezbędnym elementem w garderobie każdego z nas. Jest ciepła i jednocześnie przewiewna. Chroni nas nie tylko przed zimnym wiatrem i przenikliwym deszczem. Zabezpiecza nas także od szkodliwych promieni słonecznych. Zbudowana jest z kilku odpornych na mechaniczne uszkodzenia warstw, które zapewniają komfort ruchu podczas uprawiania sportu.

Odzież żeglarska to nie tylko sztormiaki.

Większość z nas na myśl o odzieży żeglarskiej wyobraża sobie sztormiaki oceaniczne, kurtki i kombinezony. Nic bardziej mylnego. Wspomniane elementy garderoby są co prawda na liście ubrań żeglarskich, ale na co dzień najczęściej nosi się sportowy koszulki, bluzy, spodenki, czapeczki, okulary żeglarskie czy bezpieczne buty do poruszania się po śliskim pokładzie. Odzież dla wodniaków wyróżnia się specjalistycznymi tkaninami, oryginalnym krojem oraz wyróżniającą się kolorystyką. Ubrania marki Gill są na tyle uniwersalne, że nadają się do codziennego noszenia poza pokładem jachtu. Nosząc bluzy żeglarskie będziesz miał swój oryginalny styl, wyróżnisz sie z tłumu szarych osób noszących ciuchy popularnych marek. Ciuchy dla żeglarzy zbudowane są z wielu warstw, z których każda ma specjalne właściwości. Do ich głównych zadań należy ochrona przed: - uszkodzeniami mechanicznymi - niekorzystnymi zmianami termicznymi - wiatrem i wodą.   okulary-zeglarskie-gill Foto: okulary żeglarskie marki Gill. Źródło gillmarine.com.pl. Osobom poszukującym własnego stylu w nieustannie zmieniającej się modzie, przypadną do gustu okulary żeglarskie posiadające filtr UV. Renomowanym producentem okularów dla żeglarzy jest GillMarine. Angielska firma znana jest z innowacyjnych produktów wysokiej jakości. W najnowszej kolekcji możemy wybierać spośród kilkudziesięciu modeli okularów. Z pewnością dobierzemy odpowiednią oprawkę do naszej twarzy. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że przymierzanie okularów przeciwsłonecznych nigdy nie było tak przyjemne. Dokonując zakupu okularów nie zapomnij o dobraniu etui ochronnego oraz paska na okulary, dzięki któremu nasze okulary nie spadną z nosa. Zapoznaj się z poradnikiem https://www.mazuria.com/blog/okulary-zeglarskie-7-waznych-cech.html Co wyróżnia okulary żeglarskie od pozostałych okularów przeciwsłonecznych? Przede wszystkim są zbudowane ze specjalistycznych materiałów i technologii bąbelkowej. Dzięki czemu nie toną po wpadnięciu do wody. Ścisłe przylegają do twarzy, chroniąc przed wiatrem i wodą. Nic nie wpadnie nam do oczu, czy to będąc na jachcie, rowerze, czy biegnąc w terenie. W odróżnieniu od zwykłych okularów słonecznych idealnie chronią nas przed wszystkimi szkodliwymi promieniami słonecznymi UV, a przede wszystkim: UVB, UVA oraz UVC.

Ceny ubrań żeglarskich.

Ceny odzieży marynistycznej nie odbiegają od średnich cen markowych ubrań sportowych. Dla przykładu czapeczka z daszkiem kosztuje około 50 - 60 zł. Koszulka to wydatek ok 90 zł, bluza żeglarska dobrej firmy będzie dużym wydatkiem około 300-400 złotych. Najdroższe są kurtki regatowe, których ceny zaczynają się od 1 tys. zł oraz sztormiaki morskie i oceaniczne - ich zakup to wydatek 2 - 3 tys. PLN. Czy warto wydać pieniądze na ubrania żeglarskie? Tak, odzież posłuży nam na długie lata. Jest praktycznie nie zniszczalna, odporna na uszkodzenia mechaniczne i sól morską. Nie blaknie na słońcu, idealnie chroni przed zimnem i promieniowaniem słonecznym. Wygląda nietuzinkowo, z pewnością znajdziesz swój sportowy styl. Ahoj. Jeśli interesujecie się tematem żeglarstwa, zobaczcie także https://centrumpr.pl/artykul/sklep-zeglarski-dla-wymagajacych,132802.html

Zobacz również

Jaką agencję reklamową wybrać?
Jaką agencję reklamową wybrać?
Zalety Funduszy ETF
Zalety Funduszy ETF
Pierwsze kroki z bankowością elektroniczną
Pierwsze kroki z bankowością elektroniczną