Wraz z rozwojem innowacji i technologii, producenci urządzeń elektronicznych wyprodukowali zaskakujące urządzenia, które są bardzo przydatne w pracy i rozrywce. Spośród wszystkich firm produkujących sprzęt elektroniczny, HUAWEI zawsze wytwarza produkty najwyższej jakości i najnowszych technologii, które spełniają światowe wymagania. Spośród wszystkich urządzeń HUAWEI, HUAWEI Watch GT Runner to najlepszy smartwatch, który jest najlepszy dla sportowców, ponieważ to urządzenie jest wyposażone we wszystkie czujniki i funkcje sportowe. Szczegóły dotyczące tego, czym właściwie jest HUAWEI Watch GT Runner!

Dane techniczne:

Huawei Watch GT Runner jest wyposażony w system HarmonyOS z okrągłym ekranem dotykowym AMOLED o przekątnej 1,43 cala (466 x 466 pikseli) z tarczą 46 mm. Ten zegarek ma dwa przyciski po prawej stronie, a górny przycisk również podwaja się jako tarcza. Nowy smartwatch HUAWEI oferuje całą gamę funkcji, które monitorują stan zdrowia użytkownika poprzez monitorowanie tętna TruSeen 5.0+, saturacji krwi (SpO2), snu i stresu. Co więcej, otrzymuje również ponad 100 trybów sportowych.

Cechy:

Główną cechą smartwatcha są opcje łączności. Huawei Watch GT Runner jest wyposażony w Bluetooth v5.2 z pasmem 2,4 GHz i funkcjami łączności NFC. Obsługuje również połączenia Bluetooth i wymaga co najmniej systemu Android 6.0 lub iOS 9.0 do łączenia się ze smartfonami. Kolejne cechy najnowszych czujników, które sprawiają, że HUAWEI Watch GT Runner jest bardziej sportowym zegarkiem. Wbudowane czujniki obejmują:

  • Żyroskop
  • Akcelerometr
  • Kompas
  • Czujnik geomagnetyczny
  • Czujnik ciśnienia powietrza
  • Czujniki monitorowania stanu zdrowia.

Smartwatch Huawei ma stopień wodoodporności IP68 (do 50 metrów).

Bateria:

Huawei Watch GT Runner jest wyposażony w dużą baterię 451 mAh, która może wytrzymać do 14 dni przy typowym użytkowaniu i 7 dni przy intensywnym użytkowaniu. Huawei wspomina, że można go w pełni naładować w 2 godziny. Smartwatch mierzy 46,4 x 46,4 x 11 mm i waży około 38,5 gramów bez paska. Huawei Watch GT Runner jest bardzo lekki i zaprojektowany, a czarny kolor zegarka jest imponujący i atrakcyjny.

Streszczenie:

Huawei Watch GT Runner to smartwatch dla sportowców. Przekonuje wieloma czujnikami, jest przyjemnie lekki i zapewnia długą żywotność baterii. Huawei Watch GT Runner jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, który pozwala cieszyć się dużym wyświetlaczem. Huawei Watch GT Runner jest wyposażony w imponującą baterię, która może wytrzymać do 14 dni na jednym ładowaniu. Sportowe czujniki i funkcje Huawei Watch GT Runner sprawiają, że to urządzenie jest idealne dla osób, które interesują się sportem. Jeśli szukasz zegarka sportowego, który spełni wszystkie Twoje sportowe wymagania podczas aktywności, to Huawei Watch GT Runner jest najlepszym wyborem zegarek ofertę gt runner


Zobacz również