Reklamy
Nieruchomości

JADAR Sp. z o.o. wyznacza trendy w budownictwie na 2016 r. i wprowadza do oferty nowe kolekcje w ramach Jadar Home i Jadar Garden

Firma JADAR przygotowała nowoczesne i praktyczne rozwiązania dla budownictwa w zakresie aranżacji domów, ogrodów oraz przestrzeni publicznej. Tym, co wyróżnia produkty przygotowane na 2016 rok, są przede wszystkim: wysoka jakość, różnorodność oferty oraz konkurencyjne ceny. Dla wszystkich oczekujących na nowości, Jadar ma dobrą informację – produkty dostępne będą na rynku już od połowy marca br.

Designerskie wnętrza – Jadar Home

Wnętrze nowoczesnego domu powinno charakteryzować się przede wszystkim prostotą i minimalizmem. Ostatnio coraz modniejsze stają się industrialne struktury betonu architektonicznego, sprawiające wrażenie niewykończonych. Aby wystrój naszego wnętrza jeszcze bardziej wpisywał się w ten trend można wykorzystaćcegłę przypominającą kamień naturalny.

W nowej kategorii Jadar Home reprezentacyjnym produktem są dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego SYMFONIA stwarzające wiele możliwości aranżacyjnych dla zewnętrznych elewacji, a także dla podłóg i ścian wewnątrz domu. Płyty doskonale wyglądają w nowoczesnych wnętrzach, a zestawienie ich z drewnem czyroślinami nadaje mieszkaniu unikalności. W tej ofercie klient ma do wyboru płyty o strukturze porowatej lub gładkiej w kolorze białym, szarym i kości słoniowej.

– Beton to nasza pasja, a proponowane przez nas produkty to nie tylko nowe wzornictwo, nowoczesne trendy i najwyższe standardy technologiczne, ale przede wszystkim wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów. Jesteśmy największym w Polsce producentem betonu architektonicznego i jako jedyni na rynku posiadamy 10-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty – mówi Dariusz Kupidura, Prezes Zarządu w JADAR Sp. z o.o.

Idealną propozycją na elewacje wewnątrz domu bądź budulec małej architektury ogrodowej jest cegła łupana Antyk – jedyna na rynku i dostępna tylko w ofercie sprzedażowej firmy JADAR. Asortyment z tej kolekcji jest poddawany procesowi obijania poprzez postarzanie, dzięki czemu ma wygląd bardzo zbliżony do kamienia naturalnego. Ta metoda uszlachetniania powoduje, że cegła nabiera niezwykłej delikatności i obłości krawędzi. Naturalnie komponuje się z krajobrazem, a również stanowi przełamanie nowoczesnych układów wnętrz.

Ogrodowe innowacje z Jadar Garden

W kategorii produktowej Jadar Garden pojawiła się nowa kolekcja kostki brukowej COLORBLEND. Cechą, która wyróżnia ją na rynku jest zastosowanie innowacyjnej technologii nakładania barwników, w efekcie czego otrzymano przenikanie się tonacji kolorystycznych o liniowym układzie. Stwarza ona możliwość harmonijnegopołączenia delikatnej roślinności z luksusową architekturą. Komponuje się z nowoczesną, surową geometrią budynków oraz świetnie wpisuje w przestrzeń klasyczną. Dostępna jest w wyjątkowych i niespotykanych dotąd odcieniach: zimy, kasztana czy zorzy polarnej. Wśród nowości znalazła się także niepowtarzalna deskaogrodowa NATURINO doskonale imitująca naturalne drewno. Bardzo dobrze wygląda w nowoczesnych aranżacjach, podkreślając elegancję strefy wejściowej do domu. Starannie dobrana kolorystyka zapewnia możliwość harmonijnego połączenia nawierzchni z elementami drewnianymi w elewacji domu. Można ją zastosować również do stworzenia krętej ścieżki wśród kwiatowych rabat.

Niezawodne ogrodzenia

System ogrodzeniowy zaprojektowany przez Jadar Garden składa się z pustaków ogrodzeniowych o gładkiej strukturze zwieńczonych daszkami płaskimi bądź dwuspadowymi dostępnymi w kolorach: szarym, czarnym i brązowym. Do  budowy ogrodzenia łatwego w demontażu można zastosować element uzupełniający w postaci łączników betonowych. Bogactwo form dostępnych w ofercie firmy zapewnia nieograniczone możliwości tworzenia linii ogrodzeniowej – kolejną z propozycji jest cegła ogrodowa RIVA. Wykonana z betonu wibroprasowanego charakteryzuje się dużą trwałością, a jej trapezowata forma pozwala na tworzenie różnorodnych kompozycji.

Geometryczne wzory w przestrzeni publicznej    

Współczesne budynki cechuje niezwykła prostota oraz kompaktowy kształt. Aby podkreślić charakter tej architektury, wprowadzić ład i harmonię w otaczającym krajobrazie, najlepiej zastosować nowy trend w projektowaniu przestrzeni – płyty w kształcie prostokątów i kwadratów. Nowa kostka MADERA z kolekcji LUX, zarówno rodzajem wykończenia, jak i kolorystyką, doskonale wpisuje się w coraz bardziej popularny, industrialnystyl. W przestrzeni parkowej, na skwerach miejskich czy nawet posesji prywatnej, świetnie prezentuje się także kostka BERGAMO  oraz VALEO LUX.

Jadar Sp. z o. o.

Reklamy