W Trójmieście nie spada popyt na nowe mieszkania. Większość osób decydujących się na zakup tu lokalu mieszkalnego, wybiera stan surowy – czyli deweloperski. Warto jednak zastanowić się nad opcją w postaci wykończenia pod klucz, ponieważ ma ona sporo zalet.

Mieszkanie wykończone pod klucz w Trójmieście – dlaczego warto?

Mieszkanie wykończone pod klucz w Trójmieście to doskonała lokata kapitału. Kluczowe znaczenie w tym kontekście ma lokalizacja. Pod tym względem Trójmiasto jest bardzo atrakcyjne – i to z wielu powodów. Korzystne położenie geograficzne sprzyja prowadzeniu biznesu i rozwijaniu zawodowej kariery. Trójmiasto może się bowiem poszczycić dobrymi warunkami do życia i pracy. Jest to również ważny ośrodek kulturalny i akademicki oraz jeden z najważniejszych punktów na turystycznej mapie Polski.

Mieszkanie wykończone pod klucz – czyli jakie?

Brak konieczności podejmowania prac wykończeniowych oraz możliwość praktycznie natychmiastowego wprowadzenia się – to główne cechy, jakimi wyróżnia się wykończenie pod klucz. Trójmiasto ma w tym zakresie bogatą ofertę – opłaca się przyjrzeć się jej bliżej. Każdy deweloper określa omawiany standard według własnych kryteriów, dlatego koniecznie trzeba zapoznać się z umową. Przeważnie proponowane są klientom rozmaite opcje wykończenia pod klucz – należy sprawdzić, co dokładnie zawierają poszczególne pakiety.

Mieszkanie wykończone pod klucz – zalety

Eksperci z firmy Hossa podkreślają, że wykończenie pod klucz to znakomite rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na tym, aby jak najprędzej zamieszkać w swoich własnych czterech kątach. Prace wykończeniowo-remontowe zajmują sporo czasu, a niejednokrotnie w ich trakcie pojawiają się nieprzewidziane trudności i opóźnienia. Przy wykończeniu pod klucz nie trzeba sobie zaprzątać głowy szukaniem biura projektowego i ekipy czy zakupem materiałów – zwłaszcza że przecież nie każdy zna się na tym. Odpada też ogromny stres związany z remontem, a deweloper ma określony czas na jego przeprowadzenie.


Materiał zewnętrzny

Wymiana ekranu w iPhone 8 – co trzeba wiedzieć?
Wymiana ekranu w iPhone 8 – co trzeba wiedzieć?

Zobacz również