Reklamy
Nieruchomości

Popyt na domy w MdM rośnie

2015 rok upłynął nie tylko pod znakiem mieszkań w ramach programuMdM, lecz także i domów. W zeszłym roku jeden z największych polskich deweloperów sprzedał ponad 50 domów szeregowych i wolnostojących w inwestycji Villa Campina. Ze względu na zbliżający się sezon wiosenny J.W. Construction proponuje kolejne hity cenowe, oprócz domu szeregowego, kwalifikującego się do programu Mieszkanie dla Młodych w cenie od 399 tys. zł, deweloper oferuje ok. 150-metrowy dom wolnostojący na działce ok. 750 mkw. już od 660 tys. zł brutto.

12 i 13 marca br. na terenie inwestycji Villa Campina odbędą się Dni Otwarte, podczas których prezentowana będzie szeroka oferta domów, m.in. dostępnych w kredycie MdM.  Ponadto deweloper przygotował limitowaną ofertę domów wolnostojących w konkurencyjnych cenach.

Dom w cenie mieszkania

– Z obserwacji wynika, że popyt na domy w MdM rośnie. Obecnie dla wielu klientów jest to atrakcyjnaalternatywa wobec zakupu mieszkania w bloku. Przykładowo za 399 tys. zł klient może nabyć dwupokojowe mieszkanie w stolicy lub 133-metrowy dom z ok 400-metrowym ogrodem w ramach MdM na osiedlu Villa Campina pod Warszawą. Średni miesięczny koszt utrzymania takiej powierzchni jest porównywalny z czynszem lokalu, zyskujemy również większy metraż i komfort mieszkania – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Według statystyk J.W. Construction największym zainteresowaniem cieszą się obecnie domy jednorodzinne lub w zabudowie szeregowej. Dlatego deweloper oferuje nie tylko gotowe już realizacje, ale także w trakcie planowania.

Projekt domu Majka, kwalifikujący się do programu z rządową dopłatą, zawiera dwie kondygnacje z piętrem użytkowym oraz garażem. Na parterze zaaranżowano hol wejściowy, duży przeszklony salon z wyjściem na taras oraz przestronną kuchnię z możliwością wydzielenia gabinetu. Dla wygody mieszkańców zaplanowano także pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem. Na piętrze deweloper zaprojektował dwie przestronne sypialnie, łazienkę, garderobę oraz hol. Dom położony jest na ok. 380-metrowej działce i ma ok. 133 mkw. powierzchni całkowitej, w tym 40 mkw. zajmuje duży salon połączony z jadalnią i częściowo wydzieloną kuchnią

Kilka minut od Bemowa

Zlokalizowana na obrzeżach Warszawy inwestycja Villa Campina łączy zabudowę jedno- i wielorodzinną. Dzięki sąsiedztwu Puszczy Kampinoskiej mieszkańcy mają do dyspozycji wiele kilometrów ścieżek rowerowych i spacerowych, podczas gdy w odległości  8 minut drogi samochodem czeka na nich bogata oferta kulturowo-rozrywkowa stolicy.

J.W. Construction oferuje domy w bardzo atrakcyjnej cenie, rozpoczynającej się już od 2265 zł/mkw. za dom i od 380 zł/mkw. za działkę. Wybierając podwarszawską lokalizację można więc kupić dom wolnostojący w ceniemieszkania, tylko 8 minut od Bemowa. Zaletą położenia osiedla jest także rozwinięta komunikacja, bliskość trasy S8 oraz innych punktów, takich jak publiczna szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym w odległości 500 metrów, ośrodek sportu i rekreacji wraz z basenem w Ożarowie czy centrum handlowe i kino w warszawskiej dzielnicy Bemowo w odległości zaledwie 12 minut drogi samochodem.

J.W. Construction Holding S.A.

Reklamy